• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 5480
  • Dodano: 2024-06-08 / 18:18
  • Komentarzy: 0

  Policja poszukuje zaginionej Patrycji Frankowskiej

  (Fot. Policja)

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują zaginionej 34-letniej Patrycji Frankowskiej. Kobieta 25 maja 2024 roku, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

  Zaginiona:

  Patrycja Frankowska
  urodzona: 21 lutego 1990 roku
  zamieszkała: Opole

  Kobieta w dniu 25 maja 2024 roku, wyszła z domu informując najbliższych, że udaje się na ogródki działkowe w Opolu. Ostatecznie ustalono, że 34-latka pojechała do Katowic. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Może przebywać w Opolu, Katowicach lub na terenie aglomeracji śląskiej.

  Rysopis: ok. 165 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała (zauważalnie duży brzuch, nogi szczupłe), włosy ciemne, oczy piwne, uzębienie niepełne - widoczne braki, blizna na górnej części ust, z lewej strony.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Wiktorii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45, lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".