• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 1177
  • Dodano: 2024-05-31 / 09:09
  • Komentarzy: 0

  W niedzielę linie MZK 5 i 12 pojadą inaczej niż zwykle

  (Fot. Archiwum)

  W związku z niedzielnym 2. Super Rajdem Festiwalowym w tym dniu trasy MZK linii 5 i 12 ulegną zmianie.

  Trasa linii 5 w kierunku Wrzosek, od przystanku "Domańskiego-Koszary", przebiegać będzie ulicami: Domańskiego, 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej, Wspólną i Wrocławską. Od Wrocławskiej autobusy pojadą swoją standardową trasą. Trasa powrotna w kierunku centrum przebiegać będzie w analogiczny sposób.
  Z obsługi komunikacyjnej linii 5 wyłączone zostaną przystanki: "Domańskiego-Ludowa", "Domańskiego-Zamiejska", "Domańskiego-Cmentarna", "Cmentarz-Pętla", "Wrocławska-Wspólna" i "Wrocławska-Centrum Handlowe".

  Autobusy na tej linii mzastępczo zatrzymywać się będą na przystankach: "10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej", "Przylesie-Cmentarz", "Wspólna-Zbożowa", "Wspólna", "Wspólna 8", "Wspólna-Magazyny Usługowe" i "Wspólna-Wrocławska".


  Trasa linii 12 w kierunku Cmentarza Komunalnego i ulicy Północnej, od przystanku "Domańskiego-Koszary" przebiegać będzie ulicami: Domańskiego, Cmentarną, Wrocławską i Technologiczną. Dalej autobusy pojadą już swoją standardową trasą. Trasa powrotna w kierunku centrum przebiegać będzie w analogiczny sposób.

  Z obsługi komunikacyjnej linii 12 wyłączone zostaną przystanki: "10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej", "Przylesie-Cmentarz", "Wspólna-Zbożowa", "Wspólna", "Wspólna 8", "Wspólna-Mag. Usługowe", "Wspólna-Wrocławska" i "Wrocławska-Wspólna".

  Autobusy linii 12 zastępczo zatrzymywać się będą na przystankach: "Domańskiego-Ludowa", "Domańskiego-Zamiejska", "Domańskiego-Cmentarna" i "Cmentarz-Pętla".

  Ważną informacją dla pasażerów jest to, że w niedzielę bilety trasowane na linie 5 i 12 oraz bilety jednorazowe, skasowane w autobusach tych dwóch linii, będą honorowane również w autobusach linii obsługujących rejon Cmentarza Komunalnego i ulicy Północnej.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".