• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 2129
  • Dodano: 2024-05-16 / 18:15
  • Komentarzy: 2

  Obchody w ramach 79. rocznicy powstania klubu OKS Odra Opole. Zobacz co będzie się działo

  Dziś o godz. 11 w siedzibie Klubu Kibica "Jedna Odra" odbyła się konferencja prasowa, podczas której omówiono zbliżające się obchody w ramach 79. rocznicy powstania klubu OKS Odra Opole.

  Klub Kibica w ramach kolejnych urodzin swojego ukochanego klubu, który na co dzień grywa na murawach 1. ligi, przygotowali dla opolan mnóstwo atrakcji. Wszystko we współpracy z władzami miasta i zarządem klubu.

  Jedną z takich inicjatyw będzie III Bieg Rocznicowy. W tym roku zajdą jednak pewne zmiany w organizacji biegu na dystansie 1945 metrów.

  - Do tej pory biegaliśmy na terenie Wyspo Bolko. Teraz biegać będziemy w Parku znajdującym się na Osiedlu Armii Krajowej, dawnego ZWM-u. Również godzina startu uległa zmianie. Wcześniej biegaliśmy wieczorem, teraz wystartujemy jeszcze przed południem, bo już o godzinie 11. Bieg będzie miał charakter w 100% towarzyski, wręcz o atmosferze pikniku rodzinnego, także serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola do wspólnej zabawy już teraz - mówi prezes Stowarzyszenia Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra", Albert Ogiolda.

  W ramach obchodów 79. rocznicy ma powstać mural upamiętniający Stadion Miejski znajdujący się przy ul. Oleskiej 51. Mural ma znajdować się niedaleko jeszcze aktualnego stadionu Odry.

  Odsłonięcie muralu zawierającego m.in. legendarne postaci Odry Opole czy stadionu zaplanowano na 16 czerwca o godz. 14.

  Autorem projektu jest artysta i grafik Maciej Święty, który w przeszłości współpracował już z opolskim klubem piłkarskim.

  Urząd Miasta Opola z okazji ważnego święta sportowego dla całego regionu zaprasza na wspólne oglądanie pierwszego meczu Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy 2024, gdzie biało-czerwoni walczyć będą z Holandią o pierwsze punkty w grupie.

  Wspólne kibicowanie przed wielkim ekranem odbędzie się w Stegu Arenie, 16 czerwca zaraz po uroczystościach odsłonięcia muralu sportowego.

  Wstęp na strefę kibica w Stegu Arenie jest oczywiście darmowy, a na terenie hali sportowej dla mieszkańców przygotowano wiele dodatkowych atrakcji.

  Jednak wszystkie te atrakcje poprzedzi odbywający się dzień wcześniej, bo 15 czerwca turniej piłkarki "Odra Buisness Cup" na stadionie przy ul. Oleskiej 51.

  Więcej szczegółów na temat turnieju można znaleźć na profilach społecznościowych Odry.

  Wszystkich sympatyków Odry Opole, ale i tez po prostu fanów sportu i dobrej zabawy zapraszamy do wspólnego świętowania 79. urodzin OKS Odry Opole.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-05-17 00:14:06 [5.172.239.*] id:1673192  
  opolaninn: Napisał postów [2660], status [Szycha] Reputacja
  Mało to nabazgranymi murali już jest ma mieście ?? Wygląd jak kup..

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2024-05-17 08:38:21 [62.87.183.*] id:1673193  
  Krzycho: Napisał postów [5095], status [VIP] Reputacja
  Dla ciebie, może innym się podobają.