• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 2055
  • Dodano: 2024-05-14 / 12:44
  • Komentarzy: 2

  6-latek przewieziony do szpitala pod eskortą policji

  (Fot. Opolska Policja)

  Służba w policji bywa nieprzewidywalna i często wymaga podejmowania szybkich decyzji. Po raz kolejny przekonali się o tym policjanci kluczborskiego ruchu drogowego. Podczas weekendu majowego pomogli dotrzeć do szpitala mamie z 6-letnim dzieckiem, które podczas zabawy uległo wypadkowi. W tej sytuacji nie było chwili na wahanie i wątpliwości. Dzięki szybkiej reakcji policjantów chłopiec szybko otrzymał pomoc medyków.

  Do tego zdarzenia doszło podczas weekendu majowego. Do patrolu ruchu drogowego, pełniącego służbę w Byczynie, podjechała roztrzęsiona kobieta, informując policjantów, że jej 6-letni syn chwilę wcześniej uległ poważnemu wypadkowi. Z relacji kobiety wynikało, że chłopiec podczas zabawy mocno uderzył się w głowę i potrzebuje natychmiastowej pomocy lekarskiej. Sytuacja była poważna, gdyż z dzieckiem zaczął być utrudniony kontakt.

  Post. Ewelina Kiełbus oraz sierż. Tomasz Kocowicz zareagowali błyskawicznie, podejmując decyzję o pilotażu samochodu z chłopcem. Używając sygnałów uprzywilejowania, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa umożliwili matce z dzieckiem szybki przejazd do szpitala w Oleśnie.

  Dzięki szybkiej reakcji mundurowych i sprawnemu pilotażowi, 6-latek w porę trafił do szpitala, gdzie natychmiast została mu udzielona pomoc lekarska. Na szczęście zdrowiu i życiu dziecka już nic nie zagraża.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-05-15 15:50:36 [194.29.183.*] id:1673151  
  FAKT: Napisał postów [1438], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Dlaczego nie piszecie że szewc naprawił schodzone buty a murarz wybudował dom :))))) To jest powinność policji i za to im płacą, tak samo jak szewcowi czy murarzowi!

  Nick:
  Treść:
  2024-05-15 04:07:54 [5.173.111.*] id:1673138  
  BETT: Napisał postów [92], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
  BRAWO

  Nick:
  Treść: