• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1457
  • Dodano: 2024-04-19 / 13:52
  • Komentarzy: 0

  Strażacy zawsze na miejscu - postawa godna naśladowania

  (Fot. PSP)

  W dniu dzisiejszym, w drodze na uczelnię Pożarniczą, funkcjonariusz Patrick Zemelka oraz jego koledzy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie byli świadkami wypadku.

  Doszło do niego w Warszawie, na skrzyżowaniu Alei Armii Krajowej i Władysława Broniewskiego. Karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się z samochodem osobowym, w wyniku czego doszło do poważnych obrażeń u uczestników tego wypadku.

  Szybko reagując na sytuację, strażacy udzielili niezwłocznej pomocy poszkodowanym. Zaangażowali się w zaopatrzenie rannych osób z samochodu osobowego, działając z pełnym poświęceniem i profesjonalizmem, aby zapewnić im niezbędną opiekę przed przybyciem wszystkich służb ratowniczych.

  Ich szybka reakcja oraz umiejętności ratowania życia stanowią przykład niezłomnej determinacji i oddania służbie społeczeństwu.

  Brawa należą się załodze Śląsko-Opolskiej, która wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także sercem i empatią wobec potrzebujących.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".