• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 869
  • Dodano: 2024-04-20 / 13:37
  • Komentarzy: 0

  Plastyczno-ekologiczny konkurs dla najmłodszych

  Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Figle na gałęzi". Zadanie konkursowe polega na stworzeniu fascynującej opowieści o wybranym drzewie. Może to być drzewo, które się zna, jest już komuś bliskie lub wymyślone.

  Konkurs promuje ekologię i pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnie. Niech narysowane drzewo stanie się przyjaznym miejscem do spędzania wolnego czasu i zabawy. A równocześnie będzie powiernikiem najważniejszych emocji, radości oraz trosk. Czas spędzony na drzewie to nieskrępowana radość i prawdziwa frajda. Tak spędzona chwila, płynie w zupełnie innym tempie. Stwórz fantastyczne drzewo, na które możesz zaprosić przedstawicieli świata flory i fauny leśnej. Wykreuj niesamowitą, ilustratorską opowieść, której efekty nas zaskoczą!

  Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6−9 lat.

  - Prace można wykonać w dowolnych technikach rysunkowo- malarskich, ważne by były efektem indywidualnych poszukiwań i przemyśleń dziecka.

  - Prace należy wykonać w formacie A3. Następnie należy ją dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do dnia 30.04.2024 r. na adres: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12, 45-056 Opole z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY "Figle na gałęzi".
  - Karta zgłoszenia i regulamin dostępne na stronie galeriaopole.pl

  Najlepsze z prac zostaną nagrodzone i zaprezentowane w ramach wystaw w Salonie Lellek w Opolu oraz Dobrotece w Dobrodzieniu.

  Autorzy prac najwyżej ocenionych przez Komisję Organizatora, otrzymają:
  I MIEJSCE - hulajnoga elektryczna, roczna prenumerata magazynu "Świerszczyk"
  II MIEJSCE - deskorolka z autorską ilustracją, półroczna prenumerata magazynu "Świerszczyk"
  III MIEJSCE - pakiet materiałów plastycznych, półroczna prenumerata magazynu "Świerszczyk"
  TRZY WYRÓŻNIENIA - miękka forma do siedzenia Sit-Sit
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".