• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 648
  • Dodano: 2024-04-15 / 15:21
  • Komentarzy: 0

  Dwudziesta pierwsza kolejka BS w Leśnicy czwartej ligi opolskiej za nami

  (Fot. Stal Brzeg)

  Nie zabrakło goli, ale też i niespodzianki.

  Emocje w czwartej lidze rosną im bliżej końca! W każdym spotkaniu padły co najmniej dwie bramki - a najwięcej ich wpadło w Gogolinie i Bogacicy.

  W pierwszej z wyżej wymienionych miejscowości wygrała Stal Brzeg, 5:1-ego z tamtejszym MKS-em. Nie zawiódł u siebie także lider - iPrime, który ograł Victorie Chróścice tym samym rezultatem. Kroku nie ustępuje Malapanew Ozimek, choć tym razem odnosząc skromne zwycięstwo - 2:1-ego z LZS-em Piotrówka. Ozimczanie są na trzecim miejscu, prowadzą bogaciczanie nad stalowcami, choć wszystko się może zmienić po tym, jak Małapanwia odrobi odwołane spotkanie na wyjeździe z Porawiem Większyce. Ten ostatni zespół, po przegranej z Piastem Strzelce Opolskie 1:3-ech spadł na pierwsze miejsce zagrożone barażami o utrzymanie - a tę lokatę opuścił LZS Domaszkowice,k który dość niespodziewanie pokonał Fortunę Głogówek na własnym boisku 3:1-ego.

  Piast Strzelce Opolskie 3-1 Porawie Większyce
  Pogoń Prudnik 1-3 LZS Walce
  Polonia Nysa 0-2 Polonia Karłowice
  MKS Gogolin    1-5 Stal Brzeg
  Małapanew Ozimek 2-1 LZS Piotrówka
  Ruch Zdzieszowice 3-0 Odra II Opole
  LZS Bogacica 5-1    Victoria Chróścice
  LZS Domaszkowice 3-1 Fortuna Głogówek
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".