• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 488
  • Dodano: 2024-04-15 / 12:00
  • Komentarzy: 0

  Rusza druga edycja programu: "Różnorodność nie ma granic"

  (Fot. Pixabay)

  Centralny Ośrodek Informatyki ogłasza drugą edycję programu edukacyjno-mentoringowego "Nowi MY w IT: Różnorodność nie ma granic", którego celem jest promowanie inkluzywności i wyrównywanie szans zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się branży IT. Kurs w formie zdalnej startuje 15 kwietnia 2024 r. na stronie nowimy.coi.gov.pl.

  Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki zaprasza wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w branży IT. Już od 15 kwietnia 2024 r. istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych w ramach prowadzonego przez COI programu "Nowi MY w IT: Różnorodność nie ma granic". Każda pełnoletnia osoba może zapisać się na kurs poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie nowimy.coi.gov.pl. Najlepsi uczestnicy będą mogli odbyć staż w Centralnym Ośrodku Informatyki. Celem programu jest aktywne wsparcie osób, które do tej pory miały ograniczony dostęp do branży IT oraz promowanie innowacyjności poprzez różnorodność perspektyw.

  - Jestem dumny z tego, że w COI realizujemy tak ważny i zaangażowany społecznie program. "Nowi MY w IT: Różnorodność nie ma granic" ma pokazać to, jak ważna jest dziś debata o różnorodności i otwartość na wszystkich bez względu na wiek, płeć czy wyzwania, z jakimi mierzą się na co dzień. Danie im szansy rozwinięcia kariery w coraz bardziej zróżnicowanym środowisku IT, jest kluczowe dla mnie i całej organizacji. Dzięki różnorodności doświadczeń, perspektyw i stylów myślenia zespoły projektowe są w stanie lepiej rozwiązywać problemy, tworzyć bardziej kreatywne rozwiązania i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku. To dla nas szczególnie ważne, ponieważ w COI tworzymy rozwiązania, z których korzystają miliony Polek i Polaków. Kibicuję wszystkim uczestnikom programu i nie mogę się doczekać tego, kiedy najlepszych z nich powitam jako nowych pracowników - powiedział Radosław Maćkiewicz, dyrektor Centralnego Ośrodka Informatyki.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".