• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 10568
  • Dodano: 2024-04-14 / 12:29
  • Komentarzy: 2

  Zakończono poszukiwania zaginionej 48-latki z Kędzierzyna-Koźla

  Zakończyły się wielodniowe poszukiwania zaginionej 48-letniej Magdaleny Górskiej. Kobieta, która zaginęła w czwartek, została odnaleziona dziś żywa. Akcja poszukiwawcza angażowała liczne siły policji i straży pożarnej, które przeszukiwały rejon Odry, Jeziora Dębowego oraz lasy i parki na terenie Kędzierzyna- Koźla.

  Magdalena Górska wyszła z domu w czwartek rano i przez kilka dni nie dawała znaku życia, nie nawiązując kontaktu z rodziną. Poszukiwania były intensywne i skoordynowane, obejmując rozległe tereny zielone i zbiorniki wodne wokół miasta. W działaniach uczestniczyły patrole policji, straż pożarna oraz ochotnicy, którzy przeczesywali teren, mając nadzieję na odnalezienie Magdaleny Górskiej. Kobieta została odnaleziona w stanie wyczerpania, ale najważniejsze- żywa. W środku lasu na granicy powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i strzeleckiego kobietę zauważył rowerzysta, który o wszystkim powiadomił policjantów. 48-latka została przewieziona przez załogę pogotowia do szpitala.

  - Poszukiwania za zaginioną 48-letnią mieszkanką Kędzierzyna - Koźla zostały zakończone. Kobieta, dzisiaj przed godz. 10.00 została odnaleziona przez rowerzystę w środku lasu na granicy powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i strzeleckiego. 48-latka została przewieziona przez załogę pogotowia do szpitala. Dziękujemy wszystkim mediom, służbom oraz mieszkańcom, którzy zaangażowali się w poszukiwania - informuje nadkom. Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

  Onet poinformował, że kobieta od kilku miesięcy była pod opieką lekarzy, którzy w połowie marca przekazali jej, że choruje na chłoniaka.
  Od tej pory miewała stany depresyjne.

  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/magdalena-gorska-zaginela-wczesniej-uslyszala-koszmarna-diagnoze-apel-policji

  Zobacz także: Pilne! Policjanci szukają zaginionej Magdaleny Górskiej

  Zdjęcie (1/8)

  (Fot. PSP )

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-04-14 23:22:36 [194.29.183.*] id:1671963  
  ombre: Napisał postów [19929], status [VIP] Reputacja
  No to teraz ordery medale nagrody i awanse. Ale w sumie fajnie że znalazła się cała i zdrowa.

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2024-04-15 08:11:16 [62.87.183.*] id:1671966  
  Krzycho: Napisał postów [5095], status [VIP] Reputacja
  ordery i nagrody to powinien dostać ten rowerzysta :)