• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 3728
    • Dodano: 2024-04-12 / 13:10
    • Komentarzy: 0

    Pilne! Policjanci szukają zaginionej Magdaleny Górskiej

    (Fot. Policja )

    Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionej 48-letniej Magdaleny Górskiej. Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.

    Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje zaginioną Magdalenę Górską lat 48, zam. w Kędzierzynie-Koźlu (Osiedle Zachód), która dzisiaj (11.04) w godzinach porannych wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

    Rysopis zaginionej: wzrost ok.170 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, krótkie ciemne włosy.

    Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".