• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1646
  • Dodano: 2024-04-02 / 16:35
  • Komentarzy: 2

  Poszukiwany niebezpieczny przestępca w rękach strzeleckich kryminalnych

  (Fot. Policja)

  Dobre rozpoznanie, policyjna czujność i współdziałanie kryminalnych ze Strzelec Opolskich oraz z Komisariatu Policji I w Gliwicach przyniosły pozytywne efekty. Dzięki policyjnej współpracy funkcjonariusze zatrzymali niebezpiecznego przestępcę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a na swoim koncie miał pobicie, sutenerstwo oraz przestępstwa narkotykowe. 35-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze ponad 3 lat.

  Strzeleccy policjanci zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób pracowali nad sprawą 35-latka, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał na swoim koncie pobicie, sutenerstwo oraz przestępstwa narkotykowe. Kryminalni zbierali informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny ściganego listem gończym. Ich ustalenia doprowadziły do Gliwic.

  Okazało się, że 35-latek chcąc zostać bezkarnym, rzadko opuszczał swoje miejsce zamieszkania. Z mieszkania wychodził głównie na spacery ze swoim psem rasy amstaff. Okolica zamieszkania poszukiwanego była w zainteresowaniu kryminalnych od dłuższego czasu. Policjanci musieli dowiedzieć się, o jakich porach i gdzie wychodzi mężczyzna.

  Wspólna praca kryminalnych ze Strzelec Opolskich i Gliwic swój finał miała w miniony czwartek, 28 marca. Wyraźnie zaskoczonego mężczyznę zatrzymali strzeleccy oraz gliwiccy funkcjonariusze. 35-latek został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z wyrokiem sądu w więziennej celi spędzi ponad 3 lata.

  Policjanci nie pozostawili bez opieki amstaffa zatrzymanego, który był z nim w chwili zatrzymania. Najpierw czworonogiem zajęli się funkcjonariusze, a następnie przekazali go osobie wskazanej przez jego właściciela.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-04-02 17:40:18 [31.60.80.*] id:1671577  
  JutroalboWcale: Napisała postów [488], status [pismak] Reputacja
  Ministra sprawiedliwości go wypuści tak jak innych 20000 skazanych.

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2024-04-03 21:13:08 [188.123.205.*] id:1671614  
  toomy: Napisał postów [128], status [rozkręca się] Reputacja
  byle piskomuchów nie wypuszczą.