• Wyświetleń: 572
    • Dodano: 2024-04-04 / 21:50

Hit Bank Spółdzielczy w Leśnicy czwartej ligi opolskiej na remis!

W 19 kolejce nie zabrakło goli

Działo się w meczu na szczycie! Ostatecznie Małapanwia Ozimek i Stal Brzeg podzieliły się punktami.

Jako pierwsi do siatki trafili brzeżanie. Po kwadransie gry, Stal na prowadzenie wyprowadził Jakub Kowalski. Do przerwy 1:0. Siedem minut po zmianie stron, wyrównał Daniel Cieśla. Przyjezdni nie zakończyli jednak tego spotkania w komplecie - najpierw bezpośrednie czerwo ujrzał Michał Hawryło, a potem Michał Kuriata zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Łącznie arbiter tego spotkania pokazał 13 kartek - choć obie strony mają sporo wątpliwości co do jego pracy.

Stratę punktów przed obie drużyny wykorzystał iPrime Bogacica. Beniaminek wygrał aż 8:0-a ze zmierzającą ku spadkowi Pogonią Prudnik. W tym momencie, ozimczanie mają 46 punktów, bogaciczanie 45 punktów, a brzeżanie 44 punkty. Nie zabrakło w tej serii pogromów - Piast Strzelce Opolskie wygrał z Polonią Karłowice u siebie aż 7:0, a coraz lepiej spisująca się Polonia Nysa - 5:0-a z LZS-em Domaszkowice.

Piast Strzelce Opolskie 7-0 Polonia Karłowice
    Pogoń Prudnik 0-8 LZS Bogacica
    Polonia Nysa 5-0    LZS Domaszkowice
    Małapanew Ozimek 1-1 Stal Brzeg
    Ruch Zdzieszowice 4-0 MKS Gogolin
    Porawie Większyce 0-3 LZS Piotrówka
    LZS Walce 5-2 Odra II Opole
    Fortuna Głogówek 1-3    Victoria Chróścice