• Autor: BKamiński
    • Wyświetleń: 1125
    • Dodano: 2024-04-04 / 21:50
    • Komentarzy: 1

    Hit Bank Spółdzielczy w Leśnicy czwartej ligi opolskiej na remis!

    Hit Bank Spółdzielczy w Leśnicy czwartej ligi opolskiej na remis!
    W 19 kolejce nie zabrakło goli

    Działo się w meczu na szczycie! Ostatecznie Małapanwia Ozimek i Stal Brzeg podzieliły się punktami.

    Zobacz takze Zderzenie czterech aut pod Głubczycami. Sześć osób trafiło do szpitala

    Jako pierwsi do siatki trafili brzeżanie. Po kwadransie gry, Stal na prowadzenie wyprowadził Jakub Kowalski. Do przerwy 1:0. Siedem minut po zmianie stron, wyrównał Daniel Cieśla. Przyjezdni nie zakończyli jednak tego spotkania w komplecie - najpierw bezpośrednie czerwo ujrzał Michał Hawryło, a potem Michał Kuriata zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Łącznie arbiter tego spotkania pokazał 13 kartek - choć obie strony mają sporo wątpliwości co do jego pracy.

    Stratę punktów przed obie drużyny wykorzystał iPrime Bogacica. Beniaminek wygrał aż 8:0-a ze zmierzającą ku spadkowi Pogonią Prudnik. W tym momencie, ozimczanie mają 46 punktów, bogaciczanie 45 punktów, a brzeżanie 44 punkty. Nie zabrakło w tej serii pogromów - Piast Strzelce Opolskie wygrał z Polonią Karłowice u siebie aż 7:0, a coraz lepiej spisująca się Polonia Nysa - 5:0-a z LZS-em Domaszkowice.

    Piast Strzelce Opolskie 7-0 Polonia Karłowice
    Pogoń Prudnik 0-8 LZS Bogacica
    Polonia Nysa 5-0 LZS Domaszkowice
    Małapanew Ozimek 1-1 Stal Brzeg
    Ruch Zdzieszowice 4-0 MKS Gogolin
    Porawie Większyce 0-3 LZS Piotrówka
    LZS Walce 5-2 Odra II Opole
    Fortuna Głogówek 1-3 Victoria Chróścice
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2024-04-05 12:02:00 [89.67.3.*] id:1671674  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    O co chodzi z tym tytułem artykułu?

    Nick:
    Treść: