• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 1663
  • Dodano: 2024-03-29 / 14:41
  • Komentarzy: 0

  Brzeg: W wyniku pożaru mieszkania spłonął pies

  (Fot.Ratownictwo.opole.pl )

  Wczoraj o godz. 22.55 w jednej z kamienic przy ulicy Powstańców Śląskich w Brzegu doszło do pożaru mieszkania w wyniku którego spłonął pies. Właściciel czworonoga miał 3 promile.

  Brzeska policja dostała zawiadomienie o pożarze w jednej z kamienic na terenie miasta. Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Powstańców Śląskich zostali ewakuowani przez Straż Pożarną.

  - Do akcji zadysponowaliśmy 3 zastępy JRG z Brzegu oraz 2 OSP z Michałowic i Lipek. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji z budynku części lokatorów i podaniu prądów wody w natarciu w celu ugaszenia pożaru. Jedno z pomieszczeń mieszkania doszczętnie spłonęło. - mówi nam asp. Rafał Dziuba, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

  Jak się okazało mieszkaniec lokalu, w którym wybuchł pożar był pod wpływem substancji wyskokowych.

  - Właściciel mieszkania, w którym doszło do pożaru jest w wieku 48 lat. Podczas zatrzymania sprawdzono trzeźwość brzeżanica. Alkomat wykazał 3 promile. - komentuje st. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

  Jak dokładnie doszło do pożaru okaże się podczas prowadzonego dochodzenia w tej sprawie przez policję.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".