• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 4814
  • Dodano: 2024-04-13 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  Zaproszenie dla przyszłych mam: otwarte drzwi sali porodowej

  Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu kontynuuje swoją inicjatywę otwarcia drzwi sali porodowej dla przyszłych mam. W odpowiedzi na liczne zapytania i w celu lepszego przygotowania kobiet do porodu Centrum zaprasza na organizowane w każdą środę zwiedzanie sali porodowej.

  Przygotuj się na narodziny Twojego dziecka

  Zaplanuj wizytę i dołącz do grona przyszłych mam, które chcą lepiej poznać miejsce, gdzie przyjdzie na świat ich dziecko. Spotkania prowadzone są przez doświadczone położne, które mogą stać się Waszym wsparciem w tym wyjątkowym dniu. To doskonała okazja, aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z porodem, a także poznać różne metody łagodzenia bólu dostępne w centrum, takie jak muzykoterapia czy aromaterapia. Wizyty odbywają się po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania pod numerem ☎️ 77 45 45 401 wew. 250.


  Co zyskujesz dzięki wizycie?

  - Zrozumienie topografii szpitala: Łatwiej będzie Ci się poruszać po oddziale w dniu porodu.
  - Wgląd do sali porodowej: Zobaczysz, gdzie i w jakich warunkach będziesz rodzić.
  - Bezpośredni kontakt z położną: Możliwość zadania pytań i omówienia swojego planu porodu.
  - Informacje o metodach łagodzenia bólu: Poznasz różne dostępne opcje wsparcia podczas porodu.

  Pokoje Rodzinne-komfortowe rozwiązanie dla nowej rodziny

  Z myślą o maksymalnym komforcie i prywatności, Centrum oferuje także możliwość pobytu w Pokojach Rodzinnych. Są to specjalnie przystosowane pokoje, które pozwalają rodzicom cieszyć się pierwszymi chwilami z nowo narodzonym dzieckiem bez konieczności rozstania. Usługa ta jest dodatkowo płatna, a więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie Centrum w zakładce "usługi odpłatne".

  - Zachęcamy przyszłe Mamy do skorzystania z tej unikalnej możliwości, aby oswoić się z miejscem, które będzie świadkiem jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. To doskonały sposób, aby zminimalizować stres i lęk przed nieznanym, zyskując spokój i pewność przed nadchodzącym wydarzeniem- informuje Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu.

  Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny na zwiedzanie znajdziesz na stronie internetowej: [https://ginekologia.opole.pl/pacjent/informacje-dla-pacjenta](https://ginekologia.opole.pl/pacjent/informacje-dla-pacjenta).

  Źródło: Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu.

  Zdjęcie (1/17)

  (Fot.FB )

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".