• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 5559
    • Dodano: 2010-10-23 / 13:10
    • Komentarzy: 76

    Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI

    Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI
    Nadchodzi imprezowy czas - weekend. Tradycyjnie zapraszamy Was na najciekawsze wydarzenia klubowe.

    W piątek wyjątkowa okazja do poznania ciekawych ludzi, a być może także swojej drugiej połówki. Discoplex A4 organizuje w piątkowy wieczór singiel party. Klubowicze otrzymają przy wejściu kolorowe opaski, dzięki którym będą mogli zasygnalizować innym, czy są chętni do zawierania nowych znajomości. W piątkowy wieczór w Opolu wystąpi znana grupa Pogodno - ich koncert możecie zobaczyć i usłyszeć w klubie ComeIn.

    W sobotę klub Aqarium rozbrzmi dźwiękami zza konsoli wyjątkowej kobiety - DJ'ki Diany D'Rouze. W swoje gościnne progi zaprasza również Klub U Papy Musioła, gdzie bawić Was będą mistrzowie - DJ One Brother i DJ Filo. Tam sobotni wieczór będzie gonić "Hit za Hitem". Na szaloną imprezę w sobotnią noc zaprasza także Senso Music Club. Jeśli czujecie, że klubowych atrakcji wciąż za mało - zajrzyjcie do Ciny na Gorączkę Sobotniej Nocy. Na swój pokład zaprasza także kapitan Drake, który obiecuje imprezowy sztorm na 101%. Sobotni wieczór możecie także spędzić imprezowo w Discoplexie A4 - tam zagrają dla Was muzycy spod znaku A4 DJ's Team. Taneczne hity usłyszymy także na parkiecie budkowickiej Azteki. A tradycyjnie w niedzielny wieczór w Bastionie pobawicie się w rytm przebojów, granych przez zespół oraz DJ. Fanów muzyki zapraszamy również do klubu ComeIn, gdzie zagra wrocławski artysta Janek Samołyk.

    Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy wysłać SMS pod nr 7155 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 1,22 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja "kod konkursowy" spacja IMIĘ I NAZWISKO. UWAGA! Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, rozlosujemy darmowe zaproszenia do wybranego miejsca.

    PIĄTEK:

    Discoplex A4 - Pojedyncze zaproszenia otrzymują:

    KAMILA POTYRA

    PAWEL SKLADANOWSKI

    KAMIL HAJDUK

    MICHAL TRAWINSKI

    MATEUSZ LIKA

    OLIWIA OLSZYNKA

    ANNA PIERONKIEWICZ

    SOBOTA:

    Aqarium - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    DOMINIKA WATRAS

    Sandra Pankiewicz

    Azteka - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Adam Michalik

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Patrick Rozyczka

    Patryk Loch

    EWELINA KURPIERZ

    JULIA LUPTAK

    SANDRA CZECH

    PATRYCJA ZIAJA

    SEBASTIAN GORDZIELIK

    Patrycja Kampa

    KAMILA ZAWADZKA

    Cina Club - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Magdalena Czura

    ANIA DIAKOWICZ

    Piotr Pawlicki

    Discoplex A4 - Pojedyncze zaproszenia otrzymują:

    PATRYK LOCH

    KAROLINA SIGNUS

    Patryk Burejza

    Damian Kostka

    ELA LIGUDA

    Drake Club - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Malwina Klimas

    Rafal Klimas

    Senso Music Club - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Magdalena Czura

    DOMINIK BEJCAR

    ULA STRZALKOWSKA

    Asia Jagiela

    U Papy Musioła - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    KATARZYNA JUREK

    Mateusz Jedral

    NORBERT TKACZYK

    KRZYSZTOF LYKO

    Darek Markiewicz

    NIEDZIELA:

    Bastion - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Waldemar Friedrich

    Mateusz Glados

    Na wasze SMS-y dotyczące piątkowych imprez czekamy do piątku (22.10) do godziny 12:00. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00. Na zgłoszenia odnośnie sobotnich i niedzielnych imprez czekamy do soboty (23.10) do godziny 12:00. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00.

    Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając sms-a, jednocześnie zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Osoby, które wygrały wejściówki, mogą odebrać je przy wejściu do lokalu, okazując dokument ze zdjęciem. Każda osoba, biorąca udział w konkursie, musi spełniać wszelkie warunki wstępu, określone w regulaminie klubu - np. wiek czy określony styl ubioru.

    Powodzenia i dobrej zabawy!
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-10-25 01:17:29 [87.207.236.*] id:420974  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    A może, to nowa świecka tradycja zostanie. Oaza spokoju (bez pokojówek).

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2010-10-25 01:20:43 [87.204.110.*] id:420978  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Tą "Oazę" powinieneś opatentować i zastrzec u Adminów! Witam BzZzyku! ;)
    2010-10-25 01:22:39 [87.207.236.*] id:420980  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    no Cześć
    2010-10-25 01:25:47 [87.204.110.*] id:420981  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Co taki "przysmutnawy" dzisiaj jesteś? po pracy ,czy przed? ...ja już po,to mogę "szaleć" ;)
    2010-10-25 01:27:51 [87.207.236.*] id:420983  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    "Czarny humor" Tu nie napiszę... Zdrowie też, na wysokim poziomie.
    2010-10-25 01:32:04 [87.204.110.*] id:420985  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Spoko,czyli taki przedwczesny Halloween ;)
    2010-10-25 01:43:35 [87.204.110.*] id:420986  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Ja spadam,DBNoc wszystkim.
    2010-10-21 16:41:10 [87.207.236.*] id:418496  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    Oaza spokoju. Temat, w którym nie wpisał się znany wszystkim użytkownik forum.
    [4]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [48]
    2010-10-21 22:25:25 [83.30.209.*] id:418836  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    prawdziwy raj ...
    2010-10-21 22:26:20 [95.50.218.*] id:418838  
    patimejka: Napisała postów [4002], status [VIP] Reputacja
    nie wywołuj tilka z lasu
    2010-10-22 18:04:41 [87.204.110.*] id:419279  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Tu jest pięknie!Cisza ,spokój,można sobie odpocząć od monotonni dnia codziennego :)))
    2010-10-22 18:06:08 [83.22.163.*] id:419281  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    hubek... Olka się pytała czemu myslisz że my to rodzina? :) nieźle ja wczoraj wyściskałeś:)
    2010-10-22 18:08:31 [87.204.110.*] id:419286  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Ciągnie mnie do kobiet i tyle,ale to chyba nie jest jakaś choroba,bo zacznę się o siebie martwić?!
    2010-10-22 19:34:33 [87.204.110.*] id:419401  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Witam ponownie.BzZyku o co chodzi z tą moderacją?
    2010-10-22 19:36:31 [87.207.236.*] id:419404  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    Przeczytaj mojego posta tam gdzie to napisałem, to może zrozumiesz hehe
    2010-10-22 19:40:32 [87.204.110.*] id:419410  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    No właśnie "nie rozumiem chociaż rozumiem "to co jest napisane...może co niektórych poniosło,nie wiem? ...wymażę tą kontrowersyjną sprawę.
    2010-10-23 20:41:05 [87.204.110.*] id:420241  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Cześć Małaa :)))
    2010-10-23 20:46:45 [83.22.19.*] id:420248  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    Kolorów Wam nie zabieram wróciłam z basenu sama mam jeszcze fiolet tak zmarzłam trzeba coś na rozgrzewkę szykować:)
    2010-10-23 20:48:49 [87.204.110.*] id:420251  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    "Trzaśnij" coś na rozgrzanie i zostań z nami! ;-)
    2010-10-23 22:56:15 [83.22.19.*] id:420376  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    Hubertus:pisałeś dzisiaj z Draniem bo Olka mówiła ze mu niedziela pasuje:)
    2010-10-23 22:58:37 [87.204.110.*] id:420380  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Yeeep!!! Sama radość!!! Nie będzie sam z firmy! ;-)
    2010-10-23 23:02:56 [87.204.110.*] id:420381  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Sorrki Małaa!? Niczego nie pisałem! :( ...może ktoś inny do niego pisał,robię się powoli zazdrosny! :D:D:D
    2010-10-23 23:05:59 [83.22.19.*] id:420385  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    ok dogadam się z olką to powiem Ci coś więcej ale ona ma za dużo aparatów i nie wie który jej dzwoni:)
    2010-10-23 23:09:13 [87.204.110.*] id:420388  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Małaa co sądzisz o Akwarium?! :D:D:D
    2010-10-23 23:11:29 [83.22.19.*] id:420390  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    Hubertus:jak najbardziej trafiony pomysł Akwarium to jest bardzo dobre miejsce zadowalające że tak powiem:))
    2010-10-23 23:19:22 [87.204.110.*] id:420396  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    No to się rozumiemy Małaa! PS :zostało jeszcze parę miejsc wiec potwierdz SMSem czy będziecie! :) (Ciacia,Benita,Stef,)też będą z partnerkami/partnerami! :)
    2010-10-24 00:22:25 [46.112.215.*] id:420457  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hubertus akwarium to nie jest dobry pomys! Moje tel.sa przeciążone sms-ami i rybki by mogly tego nie przeżyć :) Draniu! Mysle, ze gdybys pojechal z nami to Hubertus tez by Cie milo przywital :) ale jeszcze nic straconego ;P
    2010-10-24 00:25:05 [83.22.19.*] id:420458  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    ola:akwarium to jest jak najlepsze miejsce dla tego gractwa które nosisz a rybki są ubezpieczone:)
    2010-10-24 00:31:38 [87.204.110.*] id:420460  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Rybki przeżyją!!!...ale szkoda Olki!!! :D:D:D
    2010-10-24 00:35:07 [46.112.215.*] id:420462  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hubertus dziekuje za slowa otuchy i wiedzialam, ze moge liczyc na ciebie ;)
    2010-10-24 00:40:57 [87.204.110.*] id:420464  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Pomagam jak tylko mogę,nawet kiedy jestem "brutalny"! :)))
    2010-10-24 17:33:30 [87.204.110.*] id:420719  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Dobry wieczór!Wszystkim Homo Sapiens życzę miłego wieczoru :)
    2010-10-24 17:36:40 [46.112.107.*] id:420721  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    No witam! Ileż można spać?
    2010-10-24 17:42:22 [87.204.110.*] id:420725  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Ty ,czy ja,jeżeli o spanie chodzi? Ja miałem dzisiaj odpoczywać,ale nie było mi to dane o 10 miałem "alarm",szczegóły poza Forum :)
    2010-10-24 20:17:48 [87.204.110.*] id:420796  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    DRIV mam przerwę na "dym" więc za bardzo nie mam czasu się rozwodzić,Będziesz 31.X w domu ???...daj znać,bo coś fajnego się kroi z m.i. Małąą ,draniem,Benitą ,Stefem,ciacią ,a może jeszcze z kilkoma osobami z F24 .Pozdro!a teraz wracam do roboty!
    2010-10-24 20:20:25 [213.238.121.*] id:420797  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Dam znać jak bede.Dzisiaj miałem już być w trasie i pipa.Wszystko się zmienia z godziny na godzinę.
    2010-10-24 20:26:05 [83.22.19.*] id:420802  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    Dobry wieczór właśnie powróciłam z natury:))mam nadzieje że wszyscy żyją i mają się dobrze bo jak wyjeżdżałam to właśnie się budzili "rozrabiacze":))
    2010-10-24 20:33:08 [213.238.121.*] id:420806  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    A Sake będzie?
    2010-10-24 20:50:46 [87.204.110.*] id:420814  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    DRIV tylko wodzia i pianka + jakiejś łiskace i cóś z drików wybełtanych w szejkerze dla kobitek! ...japońskich trunków nie bendzie bo można siem zatruć takimi wynalaskami ;-)
    2010-10-24 20:53:26 [213.238.121.*] id:420815  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Hahaha,dobre.Myślałem o Sake,ulubieńca Stefa.
    2010-10-24 20:55:38 [87.204.110.*] id:420820  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Cześć Małaa ! Miałem trochę gości w domu i pomagałem żonce pozmywać naczynia! ;-)
    2010-10-24 20:55:59 [83.22.19.*] id:420821  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    DRIV:wszyscy wiedzą o czym myślałeś dlatego tego trunku nie będzie na tej imprezie:)
    2010-10-24 20:57:25 [83.22.19.*] id:420822  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    Hubertus:cześć już widzę jak zmywasz:))Facet i gary...
    2010-10-24 20:59:51 [87.204.110.*] id:420824  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Była jazda bez trzymanki Małaa,ale dałem radę! :D:D:D
    2010-10-24 21:27:56 [87.204.110.*] id:420852  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Zapraszam tutaj do normalnej dyskusji! "Kopiuj-wklej" będzie wymazane,zostawmy "pasjonatów" w swoim świecie ;-) :)))
    2010-10-24 21:29:16 [84.10.140.*] id:420854  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hubertus dawaj na Opole :)
    2010-10-24 21:32:12 [87.204.110.*] id:420858  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Praca&kłopoty Ola ,Małaa wie więcej na ten temat to może Tobie zapodać co jest grane.
    2010-10-24 21:33:20 [84.10.140.*] id:420862  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hubertus klopoty od soboty dawaj na jakies bulitra ;)
    2010-10-24 23:50:11 [87.204.110.*] id:420921  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Na szczęście powoli mam koniec "emocji" na dzisiaj,a ty co draniu masz wolne?
    2010-10-24 23:56:19 [83.30.136.*] id:420922  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    dzisiej juz tak :) ... weekend też miałem wolny:) jutro na 14 ... qerwa , jak wstac..
    2010-10-25 00:03:44 [87.204.110.*] id:420930  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Spoko,trzeba mieć dobry "budzik"! Już nie raz budzili mnie przez komórkę jak zaspałem na 12-nastą do pracy!!! ;)
    2010-10-25 00:30:53 [87.204.110.*] id:420959  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    draniu co z 31 ???
    2010-10-25 00:32:03 [83.30.136.*] id:420961  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ma być tsa... pisze sie....serio:)
    2010-10-25 00:40:22 [87.204.110.*] id:420967  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Jako goście powinni być, będzie WWW"blues jak cobra com...jego przyjaciele!zobacz i posłuchaj )
    2010-10-25 00:42:41 [83.30.136.*] id:420968  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    znam blus power lub braci blus:)...:) ale czy to ważne?
    2010-10-25 00:44:50 [87.204.110.*] id:420969  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Będzie super,nie daj plamy ;-)
    2010-10-23 18:48:50 [213.238.109.*] id:420063  
    fan_oderki: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    lubisz to suuu*o
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    2010-10-21 19:22:04 [87.204.110.*] id:418649  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Off-Sport: MC : LECH Poznań 1 : 2 ;-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [15]
    2010-10-21 19:25:20 [83.22.153.*] id:418653  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    tak typujesz? zakład że 3-1 niestety
    2010-10-21 19:25:39 [194.29.181.*] id:418654  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    obawiam sie ze bedzie ze 3 lub4 zero dla MC
    2010-10-21 19:26:55 [87.204.110.*] id:418657  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Optymistą jestem od urodzenia :)
    2010-10-21 19:28:13 [87.204.110.*] id:418658  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Draniu,laski jadą ,a ty w kapciach przed TV,szkodaaa!
    2010-10-21 19:30:34 [83.22.153.*] id:418662  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    cóż... taka karma...w kapciochach nie chodze... :)Olka mo nowy fryz wiec mozesz jej nie poznac
    2010-10-21 20:07:34 [83.83.104.*] id:418675  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    Hubertusie:Lech to rozumiem,bo zimny...to zawsze...ale w Poznaniu?
    2010-10-21 20:58:34 [87.207.236.*] id:418722  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    6:6
    2010-10-21 21:53:29 [87.204.110.*] id:418798  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    2:0 dla MC do przerwy,Teraz LECH musi zmartwychwstać by zwyciężyć!!! Zostało 45 minut!
    2010-10-21 22:12:41 [87.204.110.*] id:418822  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    2:1 !!! Brawo LECH!!!...jeszcze jeden!!! :)
    2010-10-21 22:35:28 [87.204.110.*] id:418851  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Niech to CH........... 3:1 :((((
    2010-10-21 22:57:18 [87.204.110.*] id:418868  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Szkoda,szkodaaa...Tschibamba gdyby wykorzystał swoje sytuacje ...ale to już tylko gdybanie! :( ...ale meczyk był fajny! ...jadę do Poznania na rewanż!
    2010-10-22 18:10:32 [83.22.163.*] id:419291  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    eheheh... wygrałem!!!! zakład!!! o co się zakładaliśmy Hubert bo nie pamietam!!
    2010-10-22 18:11:25 [87.204.110.*] id:419294  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    No o browara!!! :D:D:D
    2010-10-22 18:12:11 [83.22.163.*] id:419297  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    wiadomo , to nie są tanie sprawy:)
    2010-10-22 18:15:42 [87.204.110.*] id:419306  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Do przyszłej niedzieli coś nazbieram i się podzielę! ...na mnie można polegać jak na Zawiszy! ;-)
    2010-10-21 16:47:54 [83.22.153.*] id:418504  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    beniamin:2,44 +vat... i w gratisie kiła od kolegi

    Nick:
    Treść:
    2010-10-21 16:41:51 [83.83.104.*] id:418497  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    No Ba czekamy...:)

    Nick:
    Treść:
    2010-10-21 14:09:02 [83.30.36.*] id:418422  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Ja czekam na czasy kiedy za sms-a będzie można wygrać bezpłatne wejście do jakiegoś pufu....wtedy linia będzie wręcz czerwona ;)

    Nick:
    Treść: