• Wyświetleń: 1089
    • Dodano: 2024-03-10 / 23:21

Odra Opole remisuje w dwudziestej trzeciej kolejce Fortuna 1-ej Ligi

W Sosnowcu padł wynik 1:1-ego, chociaż żadnego z goli nie strzelili zawodnicy opolskiego klubu.

Cenny punkt z województwa śląskiego przywozi opolska Odra. Piłkarze Adama Noconia zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 1:1-ego, ostatnim zespołem ligi.

Taki wynik to mała niespodzianka, ale po kolei. Co zaskakujące, wydawało się, że to Odra będzie przejmować kontrolę na boisku - niestety od początku więcej przy piłce byli gospodarze, ale gola zdobyli goście - a właściwie pomógł im w tym zawodnik Zagłębia - Maksymilian Rozwandowicz, który głową pokonał własnego bramkarza. Do przerwy 1:0 do opolan. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i bliżej bramki byli sosnowiczanie, lecz do siatki strzeżonej przez Artura Halucha trafili tylko raz - w 73 minucie Hubert Matynia ustalił rezultat spotkania.

Odra obecnie zajmuje ósmą lokatę w ligowej tabeli, a Zagłębie ostatnią. W następnej kolejce opolanie zagrają 17 marca, z Arką Gdynia na wyjeździe.

Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:1