• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2441
  • Dodano: 2024-02-10 / 13:00
  • Komentarzy: 1

  Dzisiaj w CWK dostępnych jest kilkudziesięciu lekarzy, bezpłatnie i bez skierowania

  (Fot. Dżacheć)

  Dziś, 10 lutego 2024 roku, do godziny 17:00 trwają bezpłatne badania i konsultacje medyczne dla dzieci w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu.

  To wyjątkowa okazja dla dzieci w wieku od 0 do 18 lat, aby pod opieką rodziców skorzystać z porad pediatrów oraz specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

  Organizowane przez Opolski Oddział Wojewódzki NFZ wydarzenie ma na celu przeciwdziałanie negatywnym trendom zdrowotnym wśród najmłodszych i promowanie działań profilaktycznych. Dzieci i ich opiekunowie mają do swojej dyspozycji kilkadziesiąt gabinetów lekarskich, gdzie bez konieczności posiadania skierowania czy wcześniejszej rejestracji, mogą otrzymać fachowe porady i konsultacje.

  Wydarzenie odbywa się w atmosferze przyjaznej dla dzieci, z licznymi atrakcjami, pokazami, animatorami oraz dekoracjami, które mają na celu edukację poprzez zabawę.

  W programie "Krainy Zdrowia Dzieci" znajdują się m.in. strefa mamy z poradami na temat rehabilitacji po cesarskim cięciu, fizjoterapii uroginekologicznej, oceny składu ciała oraz zajęcia ruchowe dla ciężarnych. Strefa malucha oferuje porady laktacyjne, konsultacje neonatologiczne, ocenę rozwoju niemowląt i małych dzieci oraz fizjoterapię. Dodatkowo, rodzice i ich pociechy mogą skorzystać z konsultacji specjalistycznych w takich dziedzinach jak neurologopedia, laryngologia, dermatologia, dietetyka, pulmonologia, kardiologia, alergologia, psychologia, chirurgia, fizjoterapia, pediatria, stomatologia, endokrynologia, urologia i wiele innych.

  Do udziału w wydarzeniu zapraszane są dzieci bez objawów infekcji. Całe przedsięwzięcie stanowi doskonałą okazję do zatroszczenia się o zdrowie najmłodszych, a także do spędzenia czasu w rodzinnej, edukacyjnej atmosferze.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-02-10 13:09:51 [31.60.119.*] id:1669855  
  JutroalboWcale: Napisała postów [440], status [pismak] Reputacja
  Pan Premier obiecał skrócenie kolejek do lekarzy, a biedni ludzie muszą w CWK się męczyć.

  Nick:
  Treść: