Kryminalni z Brzegu zatrzymali 64-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.
64-letni mieszkaniec gminy Lewin Brzeski od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa. Został skazany na karę pozbawienia wolności m.in. za kradzież rozbójniczą. Miał on wynieść z marketu towar nie płacąc za niego. Wówczas aby utrzymać łup przy sobie poszarpał pracownika ochrony.
W tej sprawie kryminalni z Brzegu wykonali szereg czynności. Sprawdzili wszystkie miejsca, w których mógł się ukrywać mężczyzna. Te czynności doprowadziły śledczych do kryjówki poszukiwanego.
1 lutego przed południem zapukali do mieszkania znajomego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzny. Tam 64-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy policji. Jeszcze tego samego dnia trafił do więzienia gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
[moderacja]: Napisał postów [6372], status [VIP]
[moderacja]