• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1842
  • Dodano: 2024-02-12 / 11:55
  • Komentarzy: 0

  Dreman tylko remisuje z Legią Warszawa

  Opolanie dwukrotnie musieli gonić wynik


  To nie było dobre spotkanie w wykonaniu zawodników Toniego Corredery. Dreman Opole Komprachcice tylko remisuje z warszawską Legią 2:2-óch w dwudziestej pierwszej kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy.

  Opolanie kilkukrotnie popełniali błędy w defensywie i po jednym z nich, Legią wyszła na prowadzenie. Po niecałym kwadransie Lele przejął piłkę i zagrał do Davidsona Silvy. Parokrotnie goście jeszcze obijali słupki, ale bez poważniejszych konsekwencji dla Dremanu. Do przerwy 0:1.

  Po zmianie stron, gra miejscowych wygląda lepiej i to się przełożyło na bramkę wyrównującą ale dopiero w 29 minucie. Wtedy to drogę do bramki znalazł Sebastian Szadurski. 200 sekund później uczynił to ponownie lecz... tym razem niefortunnie do własnej bramki. Piłka zagrana była do Nikity Storozhuka, ale jej lot niefortunnie przeciął reprezentant Polski. Zrehabilitował się w końcówce meczu - bezbłędnie wykorzystując przedłużony rzut karny i zapewniając swojej drużynie punkt.

  Dreman Opole Komprachcice - Legia Warszawa 2:2 (1:0)
  Bramki: Sebastian Szadurski 29, 38 - Davidson Silva 14, Sebastian Szadurski 33 (s)

  Zdjęcie (1/39)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".