• Wyświetleń: 1669
    • Dodano: 2024-01-25 / 10:03

Dreman wygrywa pewnie 4:0 z Jagiellonią Białystok

Spotkanie tym razem odbyło się w Komprachcicach

Szybki powrót na zwycięską ścieżkę! Dreman Opole Komprachcice, po przegranej w poprzedniej kolejce z BSF-em Bochnia 0:3, tym razem zwyciężył pewnie z Jagiellonią Białystok 4:0.

Faworytem byli opolanie, którzy nadal liczą się w grze o czołowe lokaty i to na parkiecie w hali w Komprachcicach potwierdzili. Choć pierwsza bramka padła dopiero w dwunastej minucie, to drugie trafienie Dreman zanotował kilkanaście sekund później - kolejno strzelali Jakub Janczak i Maksym Pautiak. Jeszcze przed przerwą było 3:0 - a drogę do siatki Jagi znalazł Marek Bugański.

Po zmianie stron gospodarze kontrolowali przebieg meczu - ale bramka długo nie padała. Do 37 minuty wynik na 4:0 ustalił Felipe O'Magoo. Dzięki tej wygranej, podopieczni Toniego Corredery po dziewiętnastu kolejkach Fogo Futsal Ekstraklasy zajmują czwartą lokatę.

Dreman Opole Komprachcice - Jagiellonia Białystok 4:0 (3:0)
    Bramki: Jakub Janczak 12', Maksym Pautiak 12', Marek Bugański 18', Felipe O'Magoo 37'