• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3103
  • Dodano: 2024-01-12 / 17:54
  • Komentarzy: 0

  Policjanci poszukują zaginionego Waldemara ZWIERZ

  (Fot. KPP Kędzierzyn Koźle)

  Policjanci z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują zaginionego 53-letniego Waldemara ZWIERZ. Mieszkaniec Grudyni Wielkiej wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Ķoźlu poszukuje zaginionego Waldemara ZWIERZ lat 53, zam. Grudynia Wielka. Zaginiony ostatni raz był widziany przez rodzinę w dniu w 2 stycznia 2024 r. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

  Rysopis zaginionego:

  - wzrost ok.180 cm,
  - szczupła budowa ciała,
  - niebieskie oczy
  - włosy krótkie ciemny blond

  Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".