• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3782
  • Dodano: 2024-01-11 / 20:42
  • Komentarzy: 4

  Trudne warunki na drogach - kolizja na DW 409

  Trudne warunki na drogach Opolszczyzny. Służby apelują o dostosowanie odpowiedniej prędkości do warunków oraz zachowanie ostrożności i rozsądku na drogach.

  Do jednego ze zdarzeń doszło w miejscowości Niwki na drodze wojewódzkiej 409.

  Samochód osobowy uderzył w ogrodzenie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nie wymagała pomocy medycznej - informują strażacy.

  KIEROWCO

  Podczas opadów śniegu droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża, a widoczność osób poruszających się pieszo, jest bardzo ograniczona.

  Każdy z nas jest uczestnikiem ruchu drogowego, zmienia się tylko rola, w której występujemy, raz jako kierujący innym razem jako pieszy. Od nas samych zależy, jak będzie kształtowało się bezpieczeństwo na drodze. Nieważne czy jedziemy, czy idziemy pieszo, w każdej sytuacji jesteśmy odpowiedzialni za to, co i jak robimy.

  Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i rozsądku na drogach z uwagi na panujące warunki atmosferyczne.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KP PSP Strzelce Opolskie)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  ,
  reklama

  Powiązane materiały

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia