• Wyświetleń: 1609
    • Dodano: 2024-01-11 / 13:12

Dreman pokonuje Reiter Toruń w szalonym spotkaniu

Opolanie pierwsze dwie bramki stracili w 20 sekund od rozpoczęcia meczu.

Na brak bramek kibice w opolskiej Stegu Arenie podczas spotkania Dremanu Opole Komprachcice z Reiterem Toruń nie mogli narzekać. Futsaliści Toniego Corredery pokonali torunian 8:3

Już w pierwszych 90 sekundach można było obejrzeć aż trzy bramki. Najpierw trafiali goście - na raty Dawida Lacha pokonał Kacper Machałowski, a kilka sekund później prowadzenie podwyższył Kacper Zboralski. Szybko kontaktowego gola zdobył Waldemar Sobota. Mało? Po pięciu minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 2:3, a po golu dla obu drużyn dołożyli Deyvisson oraz Pablo Rodriguez. To trafienie Kostarykanina było ostatnim w wykonaniu gości - od tego bramki zdobywali tylko miejscowi - do przerwy jeszcze Deyvisson i Sobota, a po przerwie ten pierwszy trafiał czterokrotnie, a były reprezentant Polski - skompletował hat-tricka. Wynik w 39 minucie ustalił Vadym Ivanov.

DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE - FC REITER TORUŃ 8:3 (4:3)
    Bramki: Waldemar Sobota 2, 20, 32, Deyvisson 5, 19, 28, 36, Vadym Ivanov 39 - Kacper Machałowski 1, Kacper Zboralski 1, Pablo Rodriguez 5