• Dodano: 2024-01-08 / 08:38

Emocjonujące spotkanie dla Dremanu!

Dwie bramki dla Dreman Opole Komprachcice zdobył Waldemar Sobota (Fot. Dżacheć)

W ich spotkaniu z GI Malepszy Arth Soft Leszno padło siedem bramek

Wspaniałe widowisko i kosmiczny mecz Dawida Lacha. Dreman Opole Komprachcice wygrał z GI Malepszy Arth Soft Leszno 4:3 i awansował na czwartą lokatę.

Golkiper opolan ratował powielokroć swój zespół w pierwszej połowie, a i tak dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki. Najpierw wybronił kilka sytuacji, między innymi sam na sam, by stracić bramkę w 9 minucie zdobytą przez Kacpra Konopackiego. Nadal w grze dominowali gospodarze, natomiast 60 sekund przed końcem wyrównał mocnym uderzeniem Marek Bugański. To jednak nie był koniec - miejscowi otrzymali przedłużony rzut karny, który na gola zamienił Rajmund Siecla, jednak... nie było to ostatnie trafienie w pierwszych dwudziestu minutach. Wyrównał Jakub Janczak.

Po zmianie połów strzelał dla Dremanu jedynie najlepszy strzelec zespołu - Waldemar Sobota. Dwukrotnie gości wyprowadzał na prowadzenie - w 23 i 26 minucie. Na tego pierwszego gola odpowiedział Oleksandr Kolesnykov, lecz to było wszystko, na co było stać gospodarzy, którzy dwoili się i troili, by choćby wyrównać, jednak komplet punktów pojechał do Opola.

GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO - DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE 3:4 (2:2)
    Bramki: Kacper Konopacki 9, Rajmund Siecla 19, Oleksandr Kolesnykov 23 - Marek Bugański 19, Jakub Janczak 20, Waldemar Sobota 23, 26