• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4743
  • Dodano: 2024-01-04 / 15:40
  • Komentarzy: 2

  Przekazanie nowego, nieoznakowanego radiowozu w Dobrzeniu Wielkim

  (Fot. KMP Opole)

  Do Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim trafił nowy nieoznakowany radiowóz. Zakup możliwy był dzięki wsparciu władz gminy Dobrzeń Wielki, Popielów, Łubniany i Murów oraz Programu Modernizacji Policji. To kolejny krok samorządowców w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu.

  3 stycznia, na placu przed Komisariatem Policji w Dobrzeniu Wielkim odbyło się przekazanie nowego nieoznakowanego radiowozu. W spotkaniu udział wzięli wójt gminy Dobrzeń Wielki pan Piotr Szlapa, wójt gminy Popielów pani Sybilla Stelmach, wójt gminy Murów pan Michał Golenia oraz Komendant Miejski Policji w Opolu insp. Rafał Drozdowski wraz z Zastępcą komendanta Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim podkom. Waldemarem Szyportą. Nowy radiowóz zakupiony został dzięki wsparciu władz gminnych oraz Programu Modernizacji Policji. Każda z czterech gmin przekazała na ten cel po 20 tysięcy złotych.

  Komendant Miejski Policji w Opolu insp. Rafał Drozdowski wraz z Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim podkom. Waldemarem Szyportą osobiście podziękowali włodarzom gmin za okazane wsparcie. Nieoznakowany radiowóz zasili flotę komisariatu w Dobrzeniu Wielkim. Zakup radiowozu to efekt doskonałej współpracy z lokalnymi władzami, którym tak jak Policji zależy na wysokim poczuciu bezpieczeństwa wśród mieszkańców.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-01-05 05:12:43 [178.43.253.*] id:1668685  
  Gaz: Napisał postów [5519], status [VIP] Reputacja
  Gratulacje chłopaki nowego auta,tak trzymać.

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2024-01-07 17:43:39 [80.187.69.*] id:1668757  
  TruckBoardMen: Napisał postów [126], status [wyjadacz] Reputacja
  Piraci drogowi lepiej uważajcie bo wyczyscicie sobie portwele