• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1352
  • Dodano: 2023-12-18 / 18:25
  • Komentarzy: 0

  Do Finału WOŚP jeszcze daleko, ale niektóre wydarzenia już dziś!

  (Fot. WOŚP Opole )

  Puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już się zapełniają. Tymczasem podpowiadamy, jak można zrobić coś dla siebie i wspomóc zbiórkę w naszym mieście.


  Już dziś można skorzystać z pomocy fryzjera w opolskim Staszicu. W dniach 18,19,20 grudnia od godziny 9:00 do 14:00 w sali nr 16 szkolni fryzjerzy będą grać dla WOŚP. - Nasi zdolni uczniowie będą czesać, strzyc oraz tworzyć piękne fryzury - słyszymy. To idealna okazja, by odświeżyć wygląd przed zbliżającymi się świętami i wspomóc zbiórkę Jurka Owsiaka.

  Wydarzenia WOŚP to również świat fantasy. - Bogatsza o doświadczenia i nowe pomysły już po raz drugi z rzędu spontaniczna inicjatywa grupy mega energetycznych ludzi oraz naczelnego leniwca, którzy pragną Was zaprosić na wspólne wspieranie #wośp2024 oraz fantastyczną zabawę w świecie cosplay'u - piszą organizatorzy.

  To wydarzenie pełne entuzjazmu, energii i fantastycznych przeżyć, które odbędzie się 20 stycznia 2023 roku, rozpoczynając się o godzinie 10:00.

  Będzie to wyjątkowa okazja do wsparcia WOŚP 2024 oraz do fantastycznej zabawy w świecie cosplay'u. Znajdziecie tu wiele atrakcji, takich jak konkurs cosplay z nagrodami - gdzie każdy, zarówno początkujący, jak i zaawansowany uczestnik, ma szansę wygrać.

  Link do konkursu


  Nie może zabraknąć "Dziarek od serca", a wydarzenie to zawsze jest mocno oblegane przez miłośników adrenaliny.

  Tatuowanie i piercing przewidziany jest w dwóch terminach. To 20 oraz 22 stycznia 2024 roku. Studio Medusa Tattoo gwarantuje, że cały utarg z tych dni trafi do puszki. - Dostępne wzory będą aktualizowane na wydarzeniu, ale gorąco zachęcamy do odwiedzania profilu studia, a także artystów na Instagramie. W dniu wydarzenia dziarki za 300/400 zł, przekłucia w cenie 100zł, a tooth gems 40zł - słyszymy.

  Zapisów można dokonać kontaktując się bezpośrednio ze studiem za pośrednictwem Facebooka


  32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii - środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!". Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".