- Autor: Greg
- Wyświetleń: 17155
- Dodano: 2010-09-30 / 12:20
- Komentarzy: 129
Ominął sarnę i wylądował w rowie
Kierowca opla corsy w ostatniej chwili ominął sarnę, która wyskoczyła przed maskę jego samochodu. Mężczyzna wjechał do rowu i został ranny.
Wypadek miał miejsce dziś kilka minut przed godziną 7:00 na trasie Krasiejów - Krzyżowa Dolina. 31-letni mieszkaniec województwa śląskiego jechał leśnym odcinkiem drogi, gdy przed maskę jego opla corsy wyskoczyła sarna. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie skręcił kierownicą i jego auto wylądowało w przydrożnym rowie. Zwierzę uciekło.
- 31-letni kierowca został lekko ranny, trafił do szpitala na obserwację - informuje Elżbieta Skiba z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
marcino: Napisał postów [1265], status [zrobił/a karierę]
jak by przywalił w sarne myślę że miałby mniejsze szkody niż teraz i przynajmniej miał by z czego pasztet zrobić na zime .