• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1330
  • Dodano: 2023-12-11 / 09:47
  • Komentarzy: 0

  Borja Galan ratuje punkt Odrze

  (Fot. Dżacheć)

  Spotkanie w Bełchatowie zakończyło się rezultatem 1:1

  To nie był spacerek. W pierwszym już meczu rundy rewanżowej Odra Opole remisuje ze Stalą Rzeszów 1:1.

  W pierwszym meczu tych drużyn opolanie rozbili ówczesnych gospodarzy aż 5:2. Na powtórkę liczono w Bełchatowie, gdzie stadion jest tymczasowym domem dla Odry, ale nie było jednak tak łatwo.

  Tym bardziej, że opolanie grali przez Rafała Niziołka i Adriana Purzyckiego, zawieszonych za kartki. Lepiej wyglądali goście, ale i tak do przerwy było bez bramek, gdyż żadna ze stron nie stworzyła sobie klarownej sytuacji.

  Już w 51 minucie było za to 0:1. Rzeszowianie wyprowadzili kontratak, który wykończył Szymon Kądziołka. Zrobił to jednak tak pokracznie, że zaskoczył i Artura Halucha, i cała defensywę Odry, i pewnie sam siebie - jednak gol to gol i piłkarze Adama Noconia musieli gonić wynik. Udało im się to jednak dopiero w doliczonym czasie gry. Sfaulowany w polu karnym został Kolumbijczyk, Jean Franco Sarmiento, a jedenastkę na bramkę zamienił Borja Galan i w Bełchatowie nastąpił podział punktów.

  Odra Opole - Stal Rzeszów 1:1 (0:0)
  Bramki: Borja Galan 90+1' - Szymon Kądziołka 51'  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".