• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1856
  • Dodano: 2023-12-09 / 21:34
  • Komentarzy: 1

  Niesamowite powodzenie akcji "Rzuć pluszaka dla dzieciaka". Parkiet "utonął" w maskotkach

  (Fot. Dżacheć)

  Gwardziści trafili ze swoim pomysłem w dziesiątkę! Parkiet po meczu zapełnił się pluszowymi zabawkami. Teraz maskotki trafią w ręce dzieci z domów dziecka w regionie.


  Na sobotni mecz piłki ręcznej kibice przyszli z pluszakami, maskotkami i zabawkami. "Rzuć pluszaka dla dzieciaka" - to hasło dzisiejszej akcji, która odbyła się w przerwie meczu pomiędzy Corotop Gwardia Opole, a Górnikiem Zabrze. Do "maskotkowego" działania szczypiorniści zachęcali kibiców już od jakiegoś czasu, a jak można ocenić po relacji z wydarzenia, akcja zakończyła się sukcesem.

  Na głos spikera na parkiet powędrowały kolorowe maskotki rzucone przez kibiców. Można śmiało powiedzieć, że parkiet zalał się kolorowymi podarkami od dorosłych i dzieci.

  Sobotniemu wydarzeniu towarzyszył szereg atrakcji skierowanych do najmłodszych kibiców. Począwszy od tego, że pod halą rozpalono ognisko. Ponadto zorganizowano dodatkową strefę dla dzieci. Był również święty Mikołaj, a także występ Intruza, który nagrał dla szczypiornistów hymn "Droga gwardzisty".

  "Gwardziści" zadeklarowali się przekazać zebrane podczas meczu maskotki dzieciakom z domów dziecka.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-12-10 11:14:16 [83.4.32.*] id:1667803  
  phil: Napisał postów [341], status [pismak] Reputacja
  tak dla porządku Gwardia przegrała 28-30

  Nick:
  Treść: