• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 765
  • Dodano: 2023-12-04 / 09:58
  • Komentarzy: 0

  Przegrana Wilczyc z Opola we Wrocławiu

  (Fot. Dżacheć)

  Spotkanie rozstrzygnęło się w czterech setach

  "Mecz o sześć punktów" na niekorzyść opolanek. Siatkarki Nicoli Vettoriego przegrywają z #Volleyem Wrocław 1:3 i zostały wyprzedzone przez rywalki w tabeli Tauron Ligi.

  Każdy set w tym spotkaniu to była prawdziwa batalia. W pierwszej odsłonie Uni przegrało do dwudziestu dwóch, po lepszej końcówce w wykonaniu wrocławianek. W początkowej części drugiej partii to opolanki zbudowały sobie kilku punktową przewagę. Niestety, przy stanie 20:19 dla przyjezdnych aż sześć punktów z rzędu zdobyły miejscowe i Volley zapewnił sobie co najmniej punkt.

  Przełamanie Uni nadeszło w trzecim secie. Choć nie było takie pewne - przy stanie 14:11 znów nadeszło pewne załamanie, gdzie zawodniczki z Wrocławia znów zdobyły cztery punkty z rzędu. Na szczęście, Wilczyce odpowiedziały tym samym, a ostatecznie tego seta wygrały do dwudziestu. Niestety, czwarta część gry znów padła łupem gospodarzy. I ponownie był przestój w grze opolanek - od stanu 6:3, przegrały aż osiem piłek z rzędu. Do końca walczyły jednak o tie-breaka, lecz to się nie udało - ostatecznie Uni przegrało tę partię 23:25 i cały mecz 1:3.

  #Volley Wrocław - UNI Opole 3:1 (25:22, 25:20, 20:25, 25:23
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".