• Wyświetleń: 807
    • Dodano: 2023-12-04 / 09:58

Przegrana Wilczyc z Opola we Wrocławiu

Spotkanie rozstrzygnęło się w czterech setach

"Mecz o sześć punktów" na niekorzyść opolanek. Siatkarki Nicoli Vettoriego przegrywają z #Volleyem Wrocław 1:3 i zostały wyprzedzone przez rywalki w tabeli Tauron Ligi.

Każdy set w tym spotkaniu to była prawdziwa batalia. W pierwszej odsłonie Uni przegrało do dwudziestu dwóch, po lepszej końcówce w wykonaniu wrocławianek. W początkowej części drugiej partii to opolanki zbudowały sobie kilku punktową przewagę. Niestety, przy stanie 20:19 dla przyjezdnych aż sześć punktów z rzędu zdobyły miejscowe i Volley zapewnił sobie co najmniej punkt.

Przełamanie Uni nadeszło w trzecim secie. Choć nie było takie pewne - przy stanie 14:11 znów nadeszło pewne załamanie, gdzie zawodniczki z Wrocławia znów zdobyły cztery punkty z rzędu. Na szczęście, Wilczyce odpowiedziały tym samym, a ostatecznie tego seta wygrały do dwudziestu. Niestety, czwarta część gry znów padła łupem gospodarzy. I ponownie był przestój w grze opolanek - od stanu 6:3, przegrały aż osiem piłek z rzędu. Do końca walczyły jednak o tie-breaka, lecz to się nie udało - ostatecznie Uni przegrało tę partię 23:25 i cały mecz 1:3.

#Volley Wrocław - UNI Opole 3:1 (25:22, 25:20, 20:25, 25:23