• Wyświetleń: 2368
    • Dodano: 2023-11-27 / 18:53

UNI Opole bez szans w starciu z liderem

Spotkanie trwało niewiele ponad godzinę

Bez niespodzianek w opolskiej Stegu Arenie. Siatkarki Nicoli Vettoriego przegrały z Grupą Azoty Chemik Police 0:3, notując piątą porażkę w tym sezonie Tauron Ligi.

Opolanki liczyły na niespodziankę taką, jaką sprawiły w zeszłym sezonie, gdy pokonały także u siebie policzanki 3:1. Niestety, już w pierwszym secie te marzenia zostały szybko rozmyte - w pierwszym secie UNI przegrało do dwunastu. W kolejnej odsłonie niestety - było jeszcze gorzej, gdyż gospodarze przegrali do jedenastu. W trzeciej części gry opolanki postawiły twardsze warunki przyjezdnym i przez część seta prowadziły. Niestety, od stanu po 13, ponownie gra UNI się załamała i Chemik pokonał miejscowe do szesnastu, a w całym meczu 3:0, zachowując pozycję lidera. Wilczyce z Opola pozostają na siódmej lokacie