• Wyświetleń: 1362
    • Dodano: 2023-11-26 / 20:43

Aż trzynaście bramek w meczu Dremanu!

Opolanie zdemolowali rywala przerywając serię trzech meczów bez wygranej

Jak wracać do serii - to w takim stylu. Opolanie po trzech tygodniach bez zwycięstwa przełamali się i pewnie ograli Clearex Chorzów 10:3.

Gospodarze stawiali opór przez pierwszy kwadrans. Otworzył worek z bramkami Michał Dubiel, na co w dziewiątej minucie odpowiedział Waldemar Sobota, a w 14 minucie po raz drugi chorzowianie wygrywali po golu Przemysława Dewuckiego. Jednak końcówka pierwszej połowy należała w pełni do opolan - Dwukrotnie w ciągu minuty strzelał Wadym Iwanow, a tuż przed przerwą rezultat premierowej odsłony na 4:2 dla Dremanu ustalił Maksym Pautiak. 120 sekund po zmianie stron znów trafił Sobota, a między 29 a 33 minutą kibice ujrzeli łącznie kolejnych pięć goli - Sobota skompletował hat-tricka, dublet ustrzelił Brayan Parra, a ten sam wyczyn powtórzył zawodnik gospodarzy - Dewucki, a też swoje "trzy grosze" dołożył Denys Błank. Dyszkę - ustalając wynik meczu -ustrzelił Marek Bugański.

Clearex Chorzów 3-10 Dreman Opole Komprachcice
    Michał Dubiel 4, Przemysław Dewucki 14, 30 - Waldemar Sobota 9, 22, 30, Wadym Iwanow 16, 16, Maksym Pautiak 20, Brayan Parra 29, 33, Denys Błank 32, Marek Bugański 40