• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2073
  • Dodano: 2023-11-24 / 07:26
  • Komentarzy: 0

  Pożar domu w Kędzierzynie-Koźlu. Ogień pojawił się na dachu budynku

  Osiem zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego przy ulicy Emilii Plater w Kędzierzynie-Koźlu.


  To był zdecydowanie pracowity czwartek kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych. Około godziny 18.30 w czwartek 23 listopada zaalarmowano strażaków o pożarze domu jednorodzinnego. Ogień miał pojawić się początkowo w piwnicy, a później przedostać się przewodem kominowym do poszycia dachowego.

  W akcji uczestniczyło osiem zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Po dotarciu na miejsce zgłoszenia, strażacy zastali silne zadymienie, wydobywające się z części poddasza. Zarzewie ognia znajdowało się w warstwie ocieplenia dachu oraz drewnianych stropach.

  - Konieczna była rozbiórka części poszycia dachowego. Domownicy samodzielnie opuścili budynek przed przybyciem strażaków. Brak osób poszkodowanych - poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

  Przyczyny tego zdarzenia są ustalane.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. KP PSP w Kędzierzynie-Koźlu)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".