• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4083
  • Dodano: 2023-11-23 / 10:10
  • Komentarzy: 1

  Awaria elektryki na parkingu w Centrum Przesiadkowym Opole Główne

  Na parkingu Centrum Przesiadkowego Opole główne doszło do awarii na układzie elektrycznym. O sytuacji powiadomili nasz portal Czytelnicy. Jak tłumaczy zarządca obiektu - sytuacja jest już opanowana.


  Przed godziną 7.00 odebraliśmy telefon od naszego Czytelnika, który zadzwonił z pytaniem, co dzieje się na parkingu w Centrum Przesiadkowym Opole Główne. - Szlabany są otwarte zarówno przy wjeździe jak i wyjeździe, a na skrzynce, gdzie pobiera się bilet parkingowy wisi karteczka z odręcznym napisem "AWARIA" - słyszymy.

  Chwilę później, na miejscu było już Pogotowie Energetyczne, tymczasem wielu kierowców zawracało spod parkingu szukając innego miejsca na postój. Zapytaliśmy Zakład Komunalny, który zarządza obiektem, co się stało.

  - Awaria jest już zażegnana - poinformowała około godziny 9.30 Katarzyna Oborska-Marciniak, w-ce prezes Zakładu Komunalnego w Opolu. - Doszło do awarii na układzie elektrycznym, dostaliśmy informację, że przełącznik p-poż. jest do wymiany, ale już parking działa normalnie. Wiele osób jednak wjechało na obiekt, kiedy szlabany były otwarte. Nie muszą się martwić brakiem biletu. Wystarczy, że przy wyjeździe z parkingu przy szlabanie nacisną guzik i powiadomią o tym, że wjechali podczas awarii prądu. Zostaną wypuszczeni - słyszymy.

  Zdjęcie (1/5)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-23 13:24:21 [217.173.193.*] id:1667357  
  24mikol: Napisał postów [1331], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  "Szlabany są otwarte zarówno przy wjeździe jak i wyjeździe, a na skrzynce, gdzie pobiera się bilet parkingowy wisi karteczka z odręcznym napisem "AWARIA" - (...) tymczasem wielu kierowców zawracało spod parkingu szukając innego miejsca na postój." Nie chcieli parkować jeśli nie można zapłacić? Postawa godna pochwały.

  Nick:
  Treść: