• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4257
  • Dodano: 2023-11-20 / 17:15
  • Komentarzy: 1

  Samochód ciężarowy zerwał bariery mostu i zablokował drogę

  (Fot. KM PSP Opole)

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w gminie Niemodlin. Kierujący samochodem ciężarowym z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, a pojazd przewrócił się blokując jezdnię. Kierowca został ranny.


  W poniedziałek 20 listopada około godziny 15.20 zestaw ciężarowy wjeżdżając do Niemodlina od strony Gościejowic zjechał na pobocze, uderzył i zerwał bariery mostu.

  Pojazd, którym przewożono tłuczeń przewrócił się prostopadle do osi jezdni. Na skutek tego zdarzenia poszkodowany został kierujący zestawem. Strażacy musieli wykonać dostęp do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych.

  Kierowcy udzielono Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, a następnie przekazano go przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Droga może być nieprzejezdna jeszcze przez kilka godzin. Trwa sprzątanie jezdni. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą ustalane przez policję.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-21 10:20:17 [89.67.3.*] id:1667294  
  DonPedro69: Napisał postów [11148], status [VIP] Reputacja
  Pierwszy raz jechał z takim transportem w takich warunkach?

  Nick:
  Treść: