• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4191
  • Dodano: 2023-11-17 / 09:12
  • Komentarzy: 1

  Szybka akcja ratunkowa w Chrząstowicach. Płonęła altanka - w środku butle z gazem

  Do niebezpiecznego pożaru doszło w czwartek późnym wieczorem w Chrząstowicach. Dzięki szybkiej reakcji służb, udało się zapobiec zagrożeniu.


  Wczoraj, (czwartek 16 listopada), o godzinie 22:30, jednostki ratowniczo-gaśnicze otrzymały wezwanie do pożaru garażu oraz altanki w miejscowości Chrząstowice. Zespół strażaków skierowany do akcji natychmiast podjął działania mające na celu opanowanie sytuacji i ochronę okolicznych mieszkańców.

  Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zauważyli, że pożar obejmuje zarówno garaż, jak i altankę. W trakcie akcji udało się skutecznie wynieść z garażu dwie butle z propanem, minimalizując potencjalne zagrożenie dla otoczenia.

  Do akcji gaszenia pożaru wysłano jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Chrząstowic i Suchego Boru, każda z jednym zastępem. Dodatkowo, JRG 1 Opole.

  Akcja gaśnicza trwała do późnych godzin nocnych. Ostatecznie, o godzinie 23:50, zastępy wróciły do bazy po skutecznie przeprowadzonych działaniach. Na szczęście w wyniku pożaru nie odnotowano żadnych obrażeń ani strat wśród mieszkańców.

  Zdjęcie (1/6)

  (Fot. OSP Dębie)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-17 19:25:17 [5.173.61.*] id:1667166  
  tippmann: Napisał postów [7530], status [VIP] Reputacja
  Wielkie pozdro dla OSP Chrząstowice:)

  Nick:
  Treść: