• Wyświetleń: 1190
  • Dodano: 2023-11-15 / 18:30
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Kwartet - 50-lecie Spektaklu Bogusława Schaeffera

  Zapraszamy w poniedziałek, 11 grudnia b.r. na godzinę godz. 18:00 lub 20:00 do niezwykłego świata teatru, gdzie inteligencja spotyka się z dowcipem, a poszukiwania sensu życia przenoszą się na deskę sceny. "Kwartet" autorstwa Bogusława Schaeffera to nie tylko kultowa historia, lecz prawdziwe wyzwanie dla wszystkich poszukiwaczy sztuki.

  W reżyserii Mikołaja Grabowskiego, obsadzie wymiennej z udziałem takich znakomitości jak Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski, Bogdan Słomiński, oraz Tomasz Karolak, spektakl ten staje się fascynującą podróżą przez świat teatru, improwizacji i przemyśleń nad istotą sztuki.

  Czas trwania to zaledwie 70 minut, ale to wystarczająco długo, aby każdy widz mógł doświadczyć zmienności konwencji, zaskakujących niespodzianek i oryginalności tego widowiska. "Kwartet" to nie tylko spektakl - to interakcja, zabawa z widownią, atmosfera "półprywatności" na scenie.

  Nie przegap tego wyjątkowego jubileuszu 50-lecia spektaklu!

  11 grudnia 2023, godzina 18:00 i 20:00
  Teatr im. J. Kochanowskiego
  Opole, Pl. Teatralny 12
  Informacje i bilety: kulturairozrywka.pl/opole-kwartet-50-lecie-spektaklu
  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".