• Wyświetleń: 240
  • Dodano: 2023-11-11 / 18:42
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Naturalnie piękne śluby - uroczystości plenerowe nad jeziorem

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Coraz więcej par decyduje się na ceremonię plenerową, a hotel nad jeziorem to idealne miejsce na takie przyjęcie. Cisza przyrody, szum fal i spektakularny zachód słońca to scenografia, której nie zapewni żadna sala weselna znajdująca się w mieście. Warto zatem znaleźć miejsce poza aglomeracją, na łonie natury, gdzie można zorganizować zarówno plenerowy ślub, jak i wspaniałe wesele na eleganckiej sali z widokiem na jezioro.

  Ślub plenerowy u brzegu jeziora


  Ślub nad brzegiem jeziora oferuje nie tylko wyjątkowe widoki, ale i niezapomniane wspomnienia, które za sprawą zdjęć i filmów pozostaną z małżonkami na całe życie. Warto znaleźć obiekt, który oferuje możliwość zorganizowania całej uroczystości w jednym miejscu - ślubu na plaży przy jeziorze, a potem wesela w odpowiednio zaaranżowanej sali z tarasem widokowym. Jeśli jest to hotel, nieocenionym komfortem okażą się dostępne dla przyjezdnych gości komfortowe noclegi, a także przewidziany dla nowożeńców apartament na noc poślubną.


  Ślub plenerowy przy hotelu - dlaczego warto to rozważyć?


  Pogoda bywa kapryśna i nie da się z całą pewnością stwierdzić, że lipiec będzie słoneczny, a sierpień suchy. Nawet w letnie miesiące zdarzają się ulewy, nawałnice i gradobicia. Wiosną czy jesienią problematyczne bywają zmienne temperatury. Zatem, choć idea ślubu plenerowego jest wspaniała i niesamowicie kusząca, zawsze trzeba być przygotowanym na niespodziewane zdarzenia. Alternatywą w takich sytuacjach jest organizacja uroczystości pod dachem, czyli na sali weselnej lub pod namiotami i pawilonami zapewnionymi przez hotel.


  Zalety ślubu plenerowe w otoczeniu lasu i wody


  Zaletą ślubów nad jeziorem jest przede wszystkim ciche, spokojne oraz naturalne otoczenie, które nie wymaga przesadnej dekoracji. Przepiękne tło do zdjęć stworzy sama natura, a każda pamiątka z tego dnia będzie emanowała pięknem i spokojem. To nie tylko oszczędność, ale i ekologiczne rozwiązanie, które przemawia do coraz większej liczby par. W takiej lokalizacji najwspanialsze okazują się wesela w stylu boho, rustykalnym czy nowoczesnym.


  Idealny ślub plenerowy w Olandii


  Śluby plenerowe to sposób na niezapomnianą uroczystość, która pozostawi w sercach uczestników wspomnienia tak ciepłe jak promienie zachodzącego nad jeziorem słońca. Trzeba jednak odpowiednio wybrać miejsce na tego typu event, a hotel Olandia okazuje się jednym z najlepszych. To tutaj spełniane są marzenia młodych o idealnej scenerii do tego, aby wypowiedzieć "TAK". Obiekt to klimatyczny hotel z salami weselnymi i opcją ślubu plenerowego w otoczeniu niesamowitych folwarcznych zabudowań. Mieszczą się w nich eleganckie sale, restauracja, centrum SPA z basenem i pokoje dla gości. Całości dopełnia imponujący młyn, który też może służyć jako tło dla uroczystości.


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".