• Wyświetleń: 104
  • Dodano: 2023-11-11 / 18:42
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Naturalnie piękne śluby - uroczystości plenerowe nad jeziorem

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Coraz więcej par decyduje się na ceremonię plenerową, a hotel nad jeziorem to idealne miejsce na takie przyjęcie. Cisza przyrody, szum fal i spektakularny zachód słońca to scenografia, której nie zapewni żadna sala weselna znajdująca się w mieście. Warto zatem znaleźć miejsce poza aglomeracją, na łonie natury, gdzie można zorganizować zarówno plenerowy ślub, jak i wspaniałe wesele na eleganckiej sali z widokiem na jezioro.

  Ślub plenerowy u brzegu jeziora


  Ślub nad brzegiem jeziora oferuje nie tylko wyjątkowe widoki, ale i niezapomniane wspomnienia, które za sprawą zdjęć i filmów pozostaną z małżonkami na całe życie. Warto znaleźć obiekt, który oferuje możliwość zorganizowania całej uroczystości w jednym miejscu - ślubu na plaży przy jeziorze, a potem wesela w odpowiednio zaaranżowanej sali z tarasem widokowym. Jeśli jest to hotel, nieocenionym komfortem okażą się dostępne dla przyjezdnych gości komfortowe noclegi, a także przewidziany dla nowożeńców apartament na noc poślubną.


  Ślub plenerowy przy hotelu - dlaczego warto to rozważyć?


  Pogoda bywa kapryśna i nie da się z całą pewnością stwierdzić, że lipiec będzie słoneczny, a sierpień suchy. Nawet w letnie miesiące zdarzają się ulewy, nawałnice i gradobicia. Wiosną czy jesienią problematyczne bywają zmienne temperatury. Zatem, choć idea ślubu plenerowego jest wspaniała i niesamowicie kusząca, zawsze trzeba być przygotowanym na niespodziewane zdarzenia. Alternatywą w takich sytuacjach jest organizacja uroczystości pod dachem, czyli na sali weselnej lub pod namiotami i pawilonami zapewnionymi przez hotel.


  Zalety ślubu plenerowe w otoczeniu lasu i wody


  Zaletą ślubów nad jeziorem jest przede wszystkim ciche, spokojne oraz naturalne otoczenie, które nie wymaga przesadnej dekoracji. Przepiękne tło do zdjęć stworzy sama natura, a każda pamiątka z tego dnia będzie emanowała pięknem i spokojem. To nie tylko oszczędność, ale i ekologiczne rozwiązanie, które przemawia do coraz większej liczby par. W takiej lokalizacji najwspanialsze okazują się wesela w stylu boho, rustykalnym czy nowoczesnym.


  Idealny ślub plenerowy w Olandii


  Śluby plenerowe to sposób na niezapomnianą uroczystość, która pozostawi w sercach uczestników wspomnienia tak ciepłe jak promienie zachodzącego nad jeziorem słońca. Trzeba jednak odpowiednio wybrać miejsce na tego typu event, a hotel Olandia okazuje się jednym z najlepszych. To tutaj spełniane są marzenia młodych o idealnej scenerii do tego, aby wypowiedzieć "TAK". Obiekt to klimatyczny hotel z salami weselnymi i opcją ślubu plenerowego w otoczeniu niesamowitych folwarcznych zabudowań. Mieszczą się w nich eleganckie sale, restauracja, centrum SPA z basenem i pokoje dla gości. Całości dopełnia imponujący młyn, który też może służyć jako tło dla uroczystości.


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".