• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 11347
  • Dodano: 2023-11-11 / 23:46
  • Komentarzy: 0

  Niezwykłe emocje na Gali Lewy Prosty Fight Night

  (Fot. Dżacheć)

  Mango Club w Opolu po raz drugi z rzędu był świadkiem niesamowitego spektaklu sportowego podczas czwartej edycji Gali Lewy Prosty. Wydarzenie, które zyskuje coraz większą popularność, przyciągnęło fanów sportów walki z Polski i Chorwacji.


  Podczas tej wyjątkowej gali, która nosiła miano "Historyczne starcie: Polska vs Chorwacja", zawodnicy stoczyli serię zapierających dech w piersiach pojedynków. Szesnastu walecznych sportowców zmierzyło się w różnych formułach walk, dostarczając publiczności niezapomnianych emocji.

  Pierwsza walka w formule K-1 pomiędzy Maciejem Grabskim a Ivanem Policem zaowocowała jednogłośnym zwycięstwem Grabskiego na punkty. Następnie pojawiło się starcie w formule MMA pomiędzy Patrykiem Kontnym a Mario Feniksem, które zakończyło się zwycięstwem Kontnego poprzez duszenie w drugiej rundzie.

  Walka bokserska pomiędzy Oliwierem Bulą a Josipem Perkovicem zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem Perkovica na punkty, podczas gdy pojedynek MMA pomiędzy Mariuszem Radziszewskim a Zoranem Dodem zakończył się wygraną Radziszewskiego poprzez duszenie.

  Kolejna walka w formule K-1, gdzie Kacper Frątczak zmierzył się z Braianem Alleveto, była jedną z najbardziej ekscytujących. Po zaledwie pięciu sekundach Frątczak znokautował swojego przeciwnika z Chorwacji, co dostarczyło publiczności niezapomnianych emocji.

  Ostatnie starcie w formule MMA pomiędzy Piotrkiem "LEDA" Walawskim a Leonem Krajacicem zakończyło się jednogłośną decyzją sędziów na korzyść Polaka.


  W walce o pas UNIMA ENERGIA BOKS zmierzyli się Denis "Flinston" Górniak z Chorwatem Ante Varżyna. Ta walka zakończyła się zwycięstwem przez nokaut na korzyść Denisa "Flinstona" Górniaka.

  W walce wieczoru MORGAZ K-1 walczyli Artur "KORNIK" Sowiński i Andreo Kolić. Walka zakończyła się remisem.


  Gala Lewy Prosty po raz kolejny dostarczyła niezapomnianych widowisk, w których walka, determinacja i umiejętności zawodników wzbudziły ogrom emocji. Kolejna zapowiedziana edycja odbędzie się w chorwackim Splicie.  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".