• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3995
  • Dodano: 2023-11-06 / 13:00
  • Komentarzy: 0

  Gwardia Opole po długoletnim oczekiwaniu zyskała sponsora tytularnego!

  (Fot. Archiwum)

  (Fot. Dżacheć)

  Wielki dzień dla Gwardii Opole. Gwardziści na sponsora tytularnego czekali wiele lat. Od dziś drużyna nazywa się Corotop Gwardia Opole.


  Kiedyś jako CB S.A., a od 1 września jako Corotop S.A. - jednak od lat z Gwardią Opole, a od dziś - jako sponsor tytularny drużyny!

  - Marzeniem każdego prezesa klubu sportowego jest móc ogłosić, że klub pozyskał sponsora tytularnego. Czekaliśmy na to wiele lat. Tym sponsorem zostaje firma z rodzimego podwórka i współpracuje z nami już 5 sezon. Na tę firmę możemy zawsze liczyć i razem możemy więcej.

  - Marka Corotop z Gwardią zawsze walczą o najwyższe cele. Dziękuję za podjęcie bardzo szybkiej decyzji, razem z marką Corotop, cele zostaną zrealizowane - skomentował krótko Prezes firmy, Piotr Górski.

  Jak dodaje prezes Gwardii, sytuacja była bardzo spontaniczna. - Firma Corotop zaproponowała działania mające na celu polepszenie sytuacji drużyny. Powiedziałam żartem, że może zostać sponsorem tytularnym. I oto dziś jesteśmy w tym miejscu. Umowa da nam większe finansowanie, jest podpisana do końca sezonu, ale wiemy, że ta współpraca będzie długofalowa - mówi Karina Radomska, prezes Gwardii.

  Corotop specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych produktów dla bezpieczeństwa dachu i domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje i akcesoria dachowe. Na rynku są 28 lat stale wprowadzając nowości i poszerzając zakres działania. Swoją główną siedzibę mają w Chrząstowicach, ale znaleźć ich można również w Ozimku, czy niemieckiego Ohorn obok Drezna. Produkty Corotop są dystrybuowane nie tylko w Polsce, ale na 50 różnych rynkach podbijając kolejne kontynenty.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".