• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1493
  • Dodano: 2023-10-30 / 09:38
  • Komentarzy: 1

  Druga porażka w tym sezonie Odry Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Lepszy od opolan okazał się beniaminek rozgrywek

  Koniec pięknej serii! Odra Opole pierwszy raz od szóstego sierpnia przegrywa spotkanie w Fortuna 1-ej Lidze. Tym razem jest to wyjazdowa porażka - z Motorem Lublin, 0:2.

  Pierwsza połowa tego spotkania jest na pewno całkowicie do zapomnienia przez kibiców. Głównie spotkanie toczyło się w środku pola, obie drużyny miały problem ze stworzeniem składnej akcji. W rezultacie - do przerwy bez bramek.

  W drugiej połowie niestety to nie piłkarze Odry Opole, a ich przeciwnicy - gospodarze tego meczu - ruszyli do ataku. I to przyniosło skutek, gdyż w 67 minucie Artura Halucha pokonał Arkadiusz Najemski. Goście nie potrafili stworzyć sobie dogodnej pozycji do strzału - a jak już oddawali, to niecelny, o czym świadczy fakt, że w całym meczu nie oddali choć jednego uderzenia w światło bramki. Za to Lublinianie trafili po raz drugi - w doliczonym czasie gry wynik ustalił Kacper Wełniak. Na szczęście - Odra nadal jest liderem. Jednak jej przewaga nad drugim GKS-em Tychy wynosi tylko dwa punkty.

  Motor Lublin - Odra Opole 2:0 (0:0)
  Bramki: Arkadiusz Najemski 67', Kacper Wełniak 90+2'


  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-30 16:50:25 [77.255.91.*] id:1666566  
  Henryk: Napisał postów [598], status [rozpisany/na] Reputacja
  jaki to szczęście?

  Nick:
  Treść: