• Autor: kam_ila
    • Wyświetleń: 7076
    • Dodano: 2023-10-28 / 14:53
    • Komentarzy: 0

    Trwa Taekwon-do Polish Open Cup

    Zawody odbywają się we wszystkich kategoriach wiekowych, co oznacza, że każdy, bez względu na stopień zaawansowania i wiek, ma swoją szansę na sukces.


    Przed nami dwa dni pełne emocji i rywalizacji dzieci, młodzieży i dorosłych. To wspaniała okazja, by obserwować świetnych sportowców w akcji.

    Taekwon-do Polish Open Cup to impreza otwarta, co oznacza, że zawodnicy z różnych federacji taekwondo mają możliwość wzięcia udziału w turnieju. To doskonała okazja do rywalizacji i wymiany doświadczeń między przeciwnikami z różnych części Polski i zagranicy. Przybyli tu mistrzowie oraz obiecujący zawodnicy są gotowi udowodnić swoje umiejętności i wywalczyć prestiżowe tytuły.

    Zawody odbywają się we wszystkich kategoriach wiekowych, co oznacza, że każdy, bez względu na stopień zaawansowania i wiek, ma swoją szansę na sukces. Wśród konkurencji, w jakich można obecnie "walczyć" na Polish Open Cup, znajdują się układy formalne tradycyjne, układy formalne otwarte, techniki szybkościowe, techniki specjalne, "soft-stick" oraz walki w formule semi-contact i light-contact. Każda z tych konkurencji wymaga od zawodników ogromnej precyzji, techniki oraz determinacji.

    Gościem honorowym Taekwon-do Polish Open Cup 2023 jest Grand Master Xuan Ha 9 DAN.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".