• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3187
  • Dodano: 2023-10-23 / 14:39
  • Komentarzy: 0

  Od dzisiaj zmiana w organizacji ruchu na ulicy Piastowskiej

  (Fot. Dżacheć)

  Miejski Zarząd Dróg informuje, że od dzisiaj, czyli od 23 października, na ulicy Piastowskiej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Nowe zasady będą obowiązywały jedynie w godzinach wieczornych i nocnych.

  Tymczasowa organizacja ruchu dotknie konkretny fragment ulicy Piastowskiej, w rejonie zbiegu z ulicą Katedralną oraz Mostem Piastowskim. W ramach wprowadzonych zmian, na tym odcinku ulicy będzie obowiązywał ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną. Nowe zasady ruchu będą obowiązywały wyłącznie w późnych godzinach wieczornych i nocnych, obejmując okres od godziny 20:00 do godziny 6:00 rano. W tym czasie przejazd mostem z ulicy Katedralnej w kierunku Zaodrza będzie niemożliwy, natomiast ruch w drugą stronę będzie się odbywał bez zmian.

  Zarząd wprowadza te zmiany na czas około dwóch tygodni, uzasadniając konieczność dostosowania ruchu związku z planowanym remontem budynku hotelu "Piast".
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".