• Wyświetleń: 1733
    • Dodano: 2023-10-23 / 10:50

Dreman Opole Komprachcice wygrywa z beniaminkiem

Dzięki temu zwycięstwu opolanie są na piątym miejscu w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy

Czy to już jest ta optymalna forma Dremanu Opole Komprachcice? Zawodnicy Toniego Corredery odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu - tym razem z beniaminkiem, SFF KS Sośnicą Gliwice 4:2.

Choć w hali w Komprachcicach Dreman wcale nie miał tak łatwo z rywalami. Dopiero w jedenastej minucie wynik meczu otworzył Nico, a w pierwszej połowie nic więcej już nie wpadło do bramki ani jednej, ani drugiej drużyny.

Po zmianie stron działo się znacznie więcej - najpierw w 25 minucie podwyższył Marek Bugański, następnie Waldemar Sobota i trzy bramkowe prowadzenie pozwoliło zwolnić trochę tempa opolanom, którzy mimo potem straty dwóch bramek, trafili jeszcze raz i ostatecznie wygrali różnicą dwóch goli.

Dreman Opole Komprachcice 4-2 Sośnica Gliwice
    Nico 11, Marek Bugański 25, Waldemar Sobota 28, Felipe 33 - Paweł Barański 31, Tomasz Szczurek 37