• Wyświetleń: 966
    • Dodano: 2023-10-19 / 11:44

Dreman znów zwycięski!

Tym razem opolanie pokonali Legię Warszawa

Kolejny świetny mecz Dremanu Opole Komprachcice! Zawodnicy Toniego Corredery pokonali warszawską Legię 6:3 i awansowali na czwartą lokatę Fogo Futsal Ekstraklasy.

Mecze Dremanu z klubem ze stolicy zawsze przynosiły dużo bramek. trzydzieści dwa trafienia na cztery spotkania w historii tych zespołów robi różnicę. I od początku się okazało, że tutaj goli nie zabraknie.

Już po siedmiu minutach, to opolanie prowadzili 2:0, po golach Wadyma Ivanova i Denysa Blanka. Niestety, jeszcze do przerwy Legioniści zdobyli dwa trafienia, a dokładniej zrobili to Paweł Gajek i Rui Pinto sześć sekund przed końcem. Po zmianie stron nadal groźniejsi byli goście i w końcu w 25 minucie Marek Bugański ponownie wyprowadził Dreman na prowadzenie. Opolanie nacieszyli się nim jedynie przez siedem minut, gdyż wyrównał Davidson, ale 180 sekund później ponownie prowadzili przyjezdni, a odpowiedział Maksym Pautiak. Warszawiacy byli zmuszeni zaryzykować i wycofali bramkarza, lecz to im przyniosło odwrotny skutek, ponieważ dwie bramki strzelili opolanie. Swoją bramkę zdobył Dawid Lach, a potem wynik ustalił Felipe.

Legia Warszawa 3-6 Dreman Opole Komprachcice
    Paweł Gajek 8, Rui Pinto 20, Davidson 32 - Wadym Iwanow 5, Denys Błank 7, Marek Bugański 25, Maksym Pautiak 35, Dawid Lach 40, Felipe 40