• Wyświetleń: 2034
    • Dodano: 2023-10-15 / 18:54

UNI Opole przegrywa z Grot Budowlanymi Łódź

Spotkanie trwało trzy sety

Niespodzianki nie było. Siatkarki UNI Opole przegrały z brązowymi medalistkami zeszłego sezonu 0:3 i w tym sezonie nie ugrały jeszcze seta.

Ich rywalki zaczęły natomiast rozgrywki znakomicie. W derbach Łodzi rozgromiły ŁKS Commercon 3:0 i chciały pewnie pokonać opolanki.

I ten plan im się udał. W pierwszym secie bardzo szybko goście zbudowali sobie szesciopunktową przewagę (9:3), a ostatecznie powiększyli ją jeszcze o dwa oczka. Druga partia była najbardziej zacięta - w końcówce z 12:20 UNI odrobiło straty do stanu 20:23, ale niestety to wszystko, na co pozwoliły przyjezdne. Trzeci set był formalnością - Łodzianki pokonały opolanki 25:16 i w całym meczu 3:0.

UNI Opole - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:21 , 25:16)