• Wyświetleń: 877
    • Dodano: 2023-10-08 / 11:31

Druga przegrana Weegree w tym sezonie

Opolanie przegrali z rezerwami Śląska Wrocław 89:97

Nie tak to miało wyglądać. Podopieczni Roberta Skibniewskiego po bardzo nierównym spotkaniu przegrywają z rezerwami ekstraklasowicza.

Już po 2 minutach było na tablicy świetlnej 0:7. Opolanie mozolnie odrabiali straty i to się udało 3 sekundy przed końcem i pierwsza kwarta zakończyła się po 25. Następna część gry zaczęła się znakomicie - 8 punktów przewagi w 12 minucie. Wrocławianie dali jednak popis rzutów za trzy i w połowie spotkania wygrywali różnicą dziesięciu oczek.

Po zmianie stron na parkiecie było naprawdę gorąco. Gdy już wydawało się, że Weegree odrobiło straty (64:65), tak jednak opolanie nie wykorzystali kluczowej piłki, dzięki czemu Śląsk na ostatnie dziesięć minut schodził z pięcioma punktami przewagi (72:77). W ostatniej części gry, wrocławianie ponownie zaczęli często rzucać za trzy, czym nie pozwolili gospodarzom odebrać im zwycięstwa.

Weegree AZS Politechnika Opolska - Śląsk II Wrocław 89:97 (25:25, 20:30, 27:22, 17:20)