• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 2650
  • Dodano: 2023-10-06 / 13:41
  • Komentarzy: 1

  Ruszała bez włączonych świateł. Wpadła na kontroli - była pijana

  (Fot. Policja Namysłów)

  Brak świateł był przyczyną zatrzymania osobowego peugeota na jednej z namysłowskich ulic. Kierującą okazała się być 37-letnia mieszkanka gminy - która wcześniej spożywała alkohol.


  Namysłowscy funkcjonariusze ruchu drogowego w piątek 6 października, po godzinie 7.00 zatrzymali kierującą peugeotem, która poruszała się bez włączonych świateł. Podczas przeprowadzonej kontroli okazało się, że 37-letnia mieszkanka gminy Namysłów kierowała pojazdem pod wpływem alkoholu.

  W wyniku tej sytuacji, kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. - Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest poważnym przestępstwem. Za popełnienie tego rodzaju wykroczenia grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz kara pozbawienia wolności wynosząca do 2 lat. W związku z tym, zachęcamy wszystkich kierowców do zachowania trzeźwości i odpowiedzialności na drodze, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego - apeluje policja.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-06 13:50:20 [62.87.183.*] id:1665363  
  Krzycho: Napisał postów [5130], status [VIP] Reputacja
  Szczęście, że auto paniusi nie miało świateł do jazdy dziennej bo może by jej się udało :)

  Nick:
  Treść: