• Dodano: 2023-10-02 / 09:48

Trzecioligowcy z Opolszczyzny z porażkami w 10 kolejce

(Fot. MKS Kluczbork)

Oba spotkania zakończyły się wynikiem 0:2

To nie była udana kolejka dla MKS-u Kluczbork i LZS-u Starowice. Zarówno jedni, jak i drudzy zanotowali porażki na swoich kontach.

Szczególnie zaskakująca była porażka kluczborczan. Podopieczni Łukasza Ganowicza rywalizowali z zespołem z drugiej części tabeli - Górnikiem Polkowice. Już po niecałym kwadransie gości na prowadzenie wyprowadził Filip Baranowski. Po zmianie stron ponownie kluczborczanie stracili bramkę w pierwszych piętnastu minutach tej części gry, a wynik na 2:0 dla MKS-u zdobył Jewhenij Biłokiń

Dalej w strefie spadkowej - i dalej tylko z jednym zwycięstwie na koncie - pozostają piłkarze Jakuba Reila. W Jeleniej Górze w rywalizacji z miejscowym Karkonoszami przegrywali od czternastej minuty, po trafieniu Kacpra Tokarza. W 71 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie i utrzymali je do końca meczu.

MKS Kluczbork - Górnik Polkowice 0:2