• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 1021
  • Dodano: 2023-09-29 / 09:45
  • Komentarzy: 0

  6 zastępów straży walczyło z pożarem mieszkania w Brzegu

  (Fot. KP PSP Brzeg/za www.brzeg24.pl)

  W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie mieszkania. Po zakończeniu działań gaśniczych wszyscy ewakuowani mieszkańcy powrócili do swoich lokali. Jedna osoba trafiła pod opiekę medyków.


  W czwartek 28 września o godzinie 21:37 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzegu wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania na 2 piętrze w Brzegu przy ul. Bolesława Chrobrego.

  Po przybyciu na miejsce zdarzenia i wykonaniu rozpoznania potwierdzono treść zgłoszenia i ustalono, że z budynku ewakuowały się 4 osoby, a w jednym z mieszkań pozostaje mężczyzna. Strażacy niezwłocznie przystąpili do gaszenia pożaru i ewakuacji mężczyzny którego następnie przekazali przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie mieszkania. Po zakończeniu działań gaśniczych wszyscy ewakuowani mieszkańcy powrócili do swoich lokali.

  Niestety mieszkanie, którego dotyczyła interwencja spłonęło doszczętnie. Przyczyny i okoliczności pojawienia się ognia wyjaśnia policja.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".